کد خبر: 35081تاریخ انتشار : 16:32:26 - چهار شنبه 28 اکتبر 2015

امروز ملت ایران دشمن خود را شناخته است

معاون فرماندار فومن با اشاره به اینکه امروز ملت ما دشمن خود را شناخته است، اظهارکرد: یکی از بزرگترین موضوعات در برجام و توافق هسته‌ای، به خاک زدن توطئه‌های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی بود. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر، معاون فرماندار فومن ظهر امروز(6آبان) در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: […]

معاون فرماندار فومن با اشاره به اینکه امروز ملت ما دشمن خود را شناخته است، اظهارکرد: یکی از بزرگترین موضوعات در برجام و توافق هسته‌ای، به خاک زدن توطئه‌های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی بود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر، معاون فرماندار فومن ظهر امروز(6آبان) در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان به عنوان یک روز ملی و استکبارستیزی در کشور ما شناخته شده است.

وی با بیان اینکه به تبعیت از امام راحل و مقام معظم رهبری، ما هیچگاه دشمن را فراموش نخواهیم کرد، افزود: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که ملت ما در این روز نشان می‌دهد هر میزان از عمر انقلاب طی شود، مبارزه با دشمن و شناخت آمریکا به عنوان دشمن شماره یک ملت فراموش نخواهد شد.

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه مردم ما یاد گرفته‌اند که همواره تابع و مطیع فرمان مقام معظم رهبری باشند، گفت: با توجه به اینکه مسئله برجام و توافق هسته‌ای و … را در کشور داشته‌ایم اما هیچکدام از این موضوعات دلیل بر این نمی‌شود که ما دشمن خود را فراموش کنیم.

عامر با بیان اینکه این انقلاب شهدایی را در خود دارد، تصریح کرد: سخن همه شهدا و جانبازان این است که همیشه آگاه باشید و نسبت به دشمن شناخت کافی داشته باشید.

وی با بیان اینکه بصیرت عاشورایی یعنی شناخت دشمن، خاطرنشان کرد: اهداف مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری نباید مورد سواستفاده جناح‌ها و گروه‌ها قرار بگیرد.

معاون فرماندار فومن با اشاره به اینکه امروز ملت ما دشمن خود را شناخته است، اظهارکرد: یکی از بزرگترین موضوعات در برجام و توافق هسته‌ای، به خاک زدن توطئه‌های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی بود.

عامر افزود: بسیاری از کشورها دوست داشتند که اتفاقاتی بیفتد و ما در برابر کشورهای 5+1 بایستیم، اما مقام معظم رهبری و تیم مذاکره کننده با درایتشان قدم‌هایی برداشتند که امیال آنها را نابود کردند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 13 آبان امسال، پرشکوهتراز هر سال برگزار شود، گفت: این حضور نشان خواهد داد که حتی اگر ما در دنیا در مورد مسائل هسته‌ای، منابع ملی و سرنوشت ملی‌مان تصمیم‌هایی را می‌گیریم و نرمش شجاعانه را انجام می‌دهیم اما دشمن را هیچ‌گاه فراموش نخواهیم کرد.

معاون فرماندار فومن با اشاره به اینکه 13آبان روز چهارشنبه است، تصریح کرد: همچون سال‌های گذشته ساعت 9 صبح مراسم راهپیمایی اجرا می‌شود و محل تجمع از جلوی میدان پاسداران به طرف فرمانداری و از آنجا به سمت میدان ولی عصر است.

عامر خاطرنشان کرد: کمیته دانش‌آموزی، دانشجویی، طلاب و اطلاع رسانی وتبلیغات برای هر چه با شکوهتربرگزار شدن راهپیمایی روز 13 آبان در فومن تشکیل می‌شود.