کد خبر: 34903تاریخ انتشار : 19:25:32 - یکشنبه 25 اکتبر 2015

اقدام جالب شهردار منطقه 3 رشت با راه‌انداری یک یخچال ویترینی+تصاویر

پنج شنبه ۲۵ مهر مصادف با اولین روز از ماه محرم بود که خبر نصب و راه‌اندازی اولین یخچال ویترینی – خیابانی برای کارتن خواب‌ها در میدان شوش تهران منتشر شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ این اقدام زیبا به سرعت با واکنش های مثبت مردم در شبکه های اجتماعی همراه شد. اقدامی که توسط یک موسسه […]

پنج شنبه ۲۵ مهر مصادف با اولین روز از ماه محرم بود که خبر نصب و راه‌اندازی اولین یخچال ویترینی – خیابانی برای کارتن خواب‌ها در میدان شوش تهران منتشر شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این اقدام زیبا به سرعت با واکنش های مثبت مردم در شبکه های اجتماعی همراه شد. اقدامی که توسط یک موسسه مردم نهاد(NGO) و با حمایت شهرداری منطقه ۱۲ تهران انجام شده بود.

حالا شهرداری منطقه ۳ رشت نیز از این ابتکار جالب الگو برداشته و دومین یخچال ویترینی-خیابانی کشور را راه اندازی کرده است.

این یخچال با شعار «یک لقمه مهربانی»، در ابتدای خیابانی تازه تأسیسی که پل زرجوب (لب آب) را به سمت خیابان برادران شهید عاطفی و خیابان تختی متصل می کند نصب شده است.محله ای که از مناطق کمتر برخوردار رشت محسوب می شود.

اگرچه با توجه به همزمانی راه اندازی این یخچال با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، از مردم خواسته شده نذورات خود را به منظور استفاده نیازمندان در این یخچال قرار دهند اما شهروندان می توانند در هر زمان، خوراکی و مواد غذایی سالم خود را در این یخچال بگذارند، شاید گرسنه ای چشم به یک لقمه مهربانی در دستان ما دوخته باشد…

یخچال نیازمندان رشت (1)

یخچال نیازمندان رشت (3)

یخچال نیازمندان رشت (5)

یخچال نیازمندان رشت (4)