کد خبر: 34244تاریخ انتشار : 2:28:21 - یکشنبه 18 اکتبر 2015

مسئولین در خواب ، مردم در آب !

در پی بارندگی های امروز در شهرستان فومن، خیابان ها و محله های مختلف این شهرستان دچار آب گرفتگی شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ بارش شدید باران که از صبح روز قبل در فومن آغاز شده، باعث آب گرفتگی برخی معابر، به خصوص در محل دخانیات و مولوی شده است. در یک روز بارانی […]

در پی بارندگی های امروز در شهرستان فومن، خیابان ها و محله های مختلف این شهرستان دچار آب گرفتگی شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ بارش شدید باران که از صبح روز قبل در فومن آغاز شده، باعث آب گرفتگی برخی معابر، به خصوص در محل دخانیات و مولوی شده است.

در یک روز بارانی به برای کار، تحصیل ، خرید و یا حتی گردش به بیرون از خانه رفته و خدا را به خاطر بارش باران و نزول برکاتش شکر می کنیم.اما هنوز چند دقیقه ای بیشتر در پیاده رو و یا خیابان قدم نگذاشته ایم که آبگرفتگی معابر و عبور و مرور سخت بیش از هر مورد دیگری توجه ما را به خود جلب می کند.

چاله هایی که به هر دلیلی به تعدادشان افزوده می شود، پر از آب شده و برای شهروندان، عابران پیاده و حتی خودروها مشکل ساز می شوند.

سریال تکراری آب گرفتگی خیابان ها در شهر فومن به حدی تکراری و کلیشه ای شده که اگر امروز تنها یک ساعت وقت تان را بگذارید و با مردم سیل زده روبرو شوید فقط خنده های تلخ آنها را مشاهده خواهید کرد ؛ انگار که پشت تمام این لبخندشان نا امیدی از تمام کارهایی که باید برایشان صورت میگرفت اما انجام نشده ، پیدا است.

انگار که دیگر متوجه شده اند هرچه هست همین است و باید با این مشکلات که هرساله میهمان خانه هایشان است ، بسازند.باید عادت کنند که بعد از هر بار سیل‌زدگی مسئولین شهرستان برای گرفتن عکس یادگاری در محل های تخریب شده حاضر شوند و قول یک پتو و چند کمپوت را به آنها بدهند.

 1. وای بر مسئولین واااااااایخودشون باید جواب کارایی که نکردن و بدن اینبار مطمئنم خسارات خیلی پیش تر از دفعات قبل هستش
  خودشون و خونه شونو خانواده هاشون که توی این موقعیت نیستن بفهمن مردم چی میکشن زندگی مردم داغون شده طرف نمیتونه از خونه ش بیاد بیرون مغازه ها داغون شده مدرسه با وانت و مینی بوس بچه ها رو از تو مدرسه کشیده بیرون اولیا بچه شو کول کرده برده خونه کی میخواد جواب بده؟؟؟ کی جواب این مردم و میده؟؟
  خسارت شونو کی میده؟؟؟
  شهرداری؟؟ نماینده شهر؟؟ شورای شهر؟؟؟ کی هاااان؟؟
  واقعا متاسفم واسه مسئولین چهار گذشته هیچ کاری نکردن بدتر از قبل شده همیشه بوده تو این شهر انگار بجای پیشرفت باید پسرفت داشته باشم

 2. حالا خیلی شیک مجلسی میاین چکمه میپوشین یه نفرم براتون چتر نگه میداره که خدایی نکرده خیس نشین و بعد مریض نشین نتونین به کار مردم رسیدگی کنین چهار تا عکس میندازین که بله آقا ما رفتیم نظارت کردیم چک کردیم
  ولی نتیجه چی؟؟ هیچی الکی

 3. آقای عاشوری کجاست؟؟؟بیا نماینده شهرمن بیا
  بیا و اینجا هم چادر بزن دیدارهای مردمیت را در قایق روی آب های روان برگزار کن ببین مردمی که تو را به مجلس رساندند کجایند؟؟خوبند؟؟نه حالشان خراب است نمیداند خود را نجات دهند یا خانه یا عزیزانشان را …در میان آب های خروشان باید به دنبال اسباب خانه اش باشدبیا و اینجا هم چادر بزن شاید کار ما مردم راه افتاد

 4. بهرام گفت:

  مشکل از مسئولین قبلی شهرداریه که طرح هدایت آبهای سطحی رو با لوله های کوچیک اجرا کردن -حوزه کاری شهرداریه-دارن از مردم راه به راه عوارض میلیونی میگیرن پس باید خدمات بدن نماینده چیکارکنه بة گفته دوستمون سوارقایق بشه؟؟؟!!!!!

 5. سیروس گفت:

  افسوس افسوس افسوس