کد خبر: 34220تاریخ انتشار : 16:05:47 - شنبه 17 اکتبر 2015

بارش زودهنگام برف پاییزی در قله های ماسوله مردم را شگفت‌زده کرد

خلیلی با اشاره به اینکه اوایل شب گذشته شدت بارندگی در این شهر تاریخی افزایش پیدا کرد ، گفت با بارش اولین برف پاییزی قله های ماسوله سفیدپوش شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ علی خلیلی شهردار ماسوله گفت : بارش برف از ساعات ابتدایی صبح امروز، قله های ماسوله را سفید پوش کرده و […]

خلیلی با اشاره به اینکه اوایل شب گذشته شدت بارندگی در این شهر تاریخی افزایش پیدا کرد ، گفت با بارش اولین برف پاییزی قله های ماسوله سفیدپوش شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ علی خلیلی شهردار ماسوله گفت : بارش برف از ساعات ابتدایی صبح امروز، قله های ماسوله را سفید پوش کرده و در جاده و مسیرها ورودی و خروجی این شهر هیچگونه بارش برفی گزارش نشده است.

شهردار ماسوله با تصریح براینکه بارش برف مذکور اولین بارش برف پاییزی در امسال می باشد، گفت: در محدوده شهر ماسوله، باران در حال باریدن می باشد و عبور و مرور ها در حالت عادی هستند.

وی با تاکید براینکه دو رودخانه ماسوله با توجه به شدت بارش باران افزایش سطح و طغیان پیدا کرده اند، افزود: حدود ۱۰ درجه سانتی گراد از دمای گذشته شهرک تاریخی ماسوله کاسته شده است.

این مسئول هم اکنون هوای ماسوله را دارای چهره مطبوع پاییزی بیان کرد و یادآورشد: پرسنل شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران در آماده باش هستند./عرفان منصوریان