کد خبر: 34026تاریخ انتشار : ۱۶:۰۸:۵۳ - پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴

اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در سینما طلوع فومن آغاز شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن از اکران فیلم ایرانی محمد رسول‌الله(ص) در سینما طلوع فومن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن با بیان اینکه فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» در سینما طلوع فومن اکران میشود ، افزود : اکران فیلم پرمخاطب […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن از اکران فیلم ایرانی محمد رسول‌الله(ص) در سینما طلوع فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ یوسف نیک انجام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن با بیان اینکه فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» در سینما طلوع فومن اکران میشود ، افزود : اکران فیلم پرمخاطب محمد رسول‌الله(ص) از روز اول محرم در چند سانس مختلف اکران خواهد شد.

وی مردم فومن را مردمی فرهنگی و هنردوست دانست و افزود: این فیلم از ساخته‌های «مجید مجیدی» فیلمساز چیره‌دست ایرانی و روایتی از تاریخ اسلام است که بازتابی جهانی داشته است.

نیک انجام با بیان این که موضوع کلیت این فیلم درباره پیامبر مهربانی ها و رحمت و برکت حضرت محمد (ص) است گفت: این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۳ برای نخستین بار اکران شد.

وی با اشاره به چگونگی فروش بلیط خاطرنشان کرد: تمام بلیط های این فیلم توسط موسسه پخش کشوری ارائه شده و با قیمت مقطوع ۵ هزار تومان در محل نمایش فیلم به فروش می رسد.

این مقام مسئول در پایان گفت : سینماهای کشور در روزهای جمعه و شنبه که مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی است به طور کامل تعطیل هستند.