کد خبر: 33996تاریخ انتشار : 15:24:27 - پنجشنبه 15 اکتبر 2015

بلوار بازار رودپيش به زودی احداث خواهد شد

مهندس شفقي رئيس راه و شهرسازي فومن گفت: به منظور ارتقای ضريب ايمني، زيبا سازي محيطي و ايجاد منظر مطلوب، پنج كيلومتر از محور فومن به صومعه سرا در حال پاكسازي است. به گزارش بهجت نیوز ؛ مهندس شفقي، امروز در جلسه راه و شهرسازي فومن گفت: با هدف جلوگيري از سوانح رانندگي و افزايش […]

مهندس شفقي رئيس راه و شهرسازي فومن گفت: به منظور ارتقای ضريب ايمني، زيبا سازي محيطي و ايجاد منظر مطلوب، پنج كيلومتر از محور فومن به صومعه سرا در حال پاكسازي است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مهندس شفقي، امروز در جلسه راه و شهرسازي فومن گفت: با هدف جلوگيري از سوانح رانندگي و افزايش ضريب ايمني محورهاي گیلان، اقدامات گسترده اي از ابتداي سال جاري در سطح محورهاي تحت پوشش اين اداره در دستور كار قرار گرفت.

وی افزود : ارایه خدمات به مسافران و فراهم كردن آرامش و امنيت براي مسافران از مهم ترين برنامه ها و اولويت هايي بود كه اين اداره به آن توجه ويژه داشته است، پاكسازي اين محور شرياني به ميزان پنج كيلومتر و به عرض 15 متر انجام شد و عمليات اجرايي مابقي مسير نيز در دست اجرا است.

رئيس راه و شهرسازي فومن گفت: شهرستان فومن با دارا بودن مكانهاي تاريخي وگردشگري و وجود طبيعت زيبا، همواره در تمام ايام سال، مقصد مسافران و گردشگران زيادي است كه اين امر، ضرورت زيبا سازي محيطي حاشيه محورهاي ارتباطي اين شهرستان را دو چندان مي كند.

وی ادامه داد : بر اساس ماده هفت آيين نامه حريم راهها، ريختن زباله، نخاله، مصالح ساختماني، روغن موتور و نظاير آن و يا نصب و استقرار تابلو يا هر شي ديگر در راهها و حريم قانوني آنها در داخل و خارج محدوده قانوني شهرها و همچنين هرگونه عمليات كه موجب اخلال در امر تردد وسايل نقليه مي شود ممنوع است.

مهندس شفقي از احداث بلوار بازار رودپيش خبر داد و گفت: احداث اين بلوار با هماهنگي و كمك اين اداره و دهياري رودپيش به طول 200 متر و به عرض يك و نيم متر و با احداث چراغ روشنايي معمولي انجام شده است