کد خبر: 33996تاریخ انتشار : ۱۵:۲۴:۲۷ - پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴

بلوار بازار رودپیش به زودی احداث خواهد شد

مهندس شفقی رئیس راه و شهرسازی فومن گفت: به منظور ارتقای ضریب ایمنی، زیبا سازی محیطی و ایجاد منظر مطلوب، پنج کیلومتر از محور فومن به صومعه سرا در حال پاکسازی است. به گزارش بهجت نیوز ؛ مهندس شفقی، امروز در جلسه راه و شهرسازی فومن گفت: با هدف جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش […]

مهندس شفقی رئیس راه و شهرسازی فومن گفت: به منظور ارتقای ضریب ایمنی، زیبا سازی محیطی و ایجاد منظر مطلوب، پنج کیلومتر از محور فومن به صومعه سرا در حال پاکسازی است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مهندس شفقی، امروز در جلسه راه و شهرسازی فومن گفت: با هدف جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی محورهای گیلان، اقدامات گسترده ای از ابتدای سال جاری در سطح محورهای تحت پوشش این اداره در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : ارایه خدمات به مسافران و فراهم کردن آرامش و امنیت برای مسافران از مهم ترین برنامه ها و اولویت هایی بود که این اداره به آن توجه ویژه داشته است، پاکسازی این محور شریانی به میزان پنج کیلومتر و به عرض ۱۵ متر انجام شد و عملیات اجرایی مابقی مسیر نیز در دست اجرا است.

رئیس راه و شهرسازی فومن گفت: شهرستان فومن با دارا بودن مکانهای تاریخی وگردشگری و وجود طبیعت زیبا، همواره در تمام ایام سال، مقصد مسافران و گردشگران زیادی است که این امر، ضرورت زیبا سازی محیطی حاشیه محورهای ارتباطی این شهرستان را دو چندان می کند.

وی ادامه داد : بر اساس ماده هفت آیین نامه حریم راهها، ریختن زباله، نخاله، مصالح ساختمانی، روغن موتور و نظایر آن و یا نصب و استقرار تابلو یا هر شی دیگر در راهها و حریم قانونی آنها در داخل و خارج محدوده قانونی شهرها و همچنین هرگونه عملیات که موجب اخلال در امر تردد وسایل نقلیه می شود ممنوع است.

مهندس شفقی از احداث بلوار بازار رودپیش خبر داد و گفت: احداث این بلوار با هماهنگی و کمک این اداره و دهیاری رودپیش به طول ۲۰۰ متر و به عرض یک و نیم متر و با احداث چراغ روشنایی معمولی انجام شده است