کد خبر: 33966تاریخ انتشار : 20:49:51 - سه شنبه 13 اکتبر 2015

بازهم دروغ اصلاح طلبان رو شد!

اعتراف سردبیر روزنامه صبح امروز : تیتر ما در 17 سال قبل دروغین بود ؛ آقای حسینیان برایمان صوت فرستادند و درآنجا متوجه شدیم به جای کلمه قاتل از کلمه ‘قاضی’ استفاده کرده بودند! به گزارش بهجت نیوز به نقل از دانا ؛ خبرنگار وقت روزنامه صبح امروز عنوان کرد: هرچند درباره جمله منتسب به […]

اعتراف سردبیر روزنامه صبح امروز : تیتر ما در 17 سال قبل دروغین بود ؛ آقای حسینیان برایمان صوت فرستادند و درآنجا متوجه شدیم به جای کلمه قاتل از کلمه ‘قاضی’ استفاده کرده بودند!

به گزارش بهجت نیوز به نقل از دانا ؛ خبرنگار وقت روزنامه صبح امروز عنوان کرد: هرچند درباره جمله منتسب به روح‌الله حسینیان در سال ۷۸ اصلاحیه‌ای چاپ شد اما جمله «ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم» برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

یک روزنامه نگار اصلاح طلب با انتشار مطلبی پشت پرده دروغ 15 سال پیش روزنامه صبح امروز علیه رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی را افشا کرد.

به دنبال مطرح شدن یک شوخی حجت الاسلام حسینیان از سوی رسانه های اصلاح طلب به عنوان “تهدید به مرگ دکتر صالحی” در جلسه مجلس شورای اسلامی، تصویری از یک تیتر قدیمی روزنامه “صبح امروز” در شبکه های اجتماعی برای تخریب این نماینده مجلس منتشر می گردد.

این روزنامه پس از ماجراهای قتل های زنجیره ای در انعکاس سخنان حجت الاسلام حسینیان در جمع طلاب مدرسه علمیه حقانی قم، دروغی را به نقل از این نماینده مجلس منتشر نمود که همواره به عنوان حربه ای برای تخریب رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی به کار گرفته می شود.

اما با گذشت بیش از 15 سال از آن ماجرا یکی از خبرنگاران سابق این روزنامه با انتشار مطلبی پرده از این دروغ بزرگ روزنامه اصلاح طلبان برداشت.

“شهریار شمس مستوفی” از خبرنگاران وقت اصلاح طلب و عضو فعلی شورای سردبیری روزنامه “فرصت امروز” با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

والله ما قاتل بودیم یا قاضی؟؟
این روزها و بعد از تهدید ‫صالحی توسط ‫روح‌الله‌حسینیان در مجلس به قتل؛ عکس صفحه نخست روزنامه صبح امروز 1378 با این نقل قول از حسینیان که” آخه باباجون، ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” دست بدست می شود و در صفحات شبکه های اجتماعی میچرخد . سخنی که هیچگاه از دهان حسینیان خارج نشد. در سال 78 من در روزنامه صبح امروز کار میکردم نوار سخنرانی حسینیان درجمع شاگردان مدرسه حقانی در مورد کشته شدن سعید امامی در زندان به روزنامه رسید و یکی از همکاران آنرا پیاده و برای چاپ آماده کرد. پس از انتخاب این تیتر برای مطلب و چاپ آن، تکذیبه ای از حسینیان به روزنامه رسید مبنی بر اینکه این جمله را او نگفته است پس از گوش کردن دوباره نوار مشخص شد اصل جمله این بوده است: “آخه ما خودمان والله یک زمان قاضی بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم. تاکنون صدها نفر واجبی خوردند و نمردند. ” اما به اشتباه همکار ما قاضی را قاتل شنیده بود البته اصلاحیه خبر چاپ شد اما جمله “ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

 

  1. ناشناس گفت:

    اینا نتیجه حروم لقمگی و ارتزاق نفتی است!!