کد خبر: 33957تاریخ انتشار : 14:45:45 - سه شنبه 13 اکتبر 2015

ملی پوش گیلانی به آلمان پناهنده شد

“سعید فضل اولی” قایقران اهل انزلی که صاحب مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون در کایاک دو نفره بود، در کشور آلمان پناهنده شده است. وی ماه پیش پس از ناکامی در مسابقات امسال قهرمانی جهان با قهر از اردوی تیم ملی رفت و راهی آلمان شد. در این حال غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی درباره […]

“سعید فضل اولی” قایقران اهل انزلی که صاحب مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون در کایاک دو نفره بود، در کشور آلمان پناهنده شده است.

وی ماه پیش پس از ناکامی در مسابقات امسال قهرمانی جهان با قهر از اردوی تیم ملی رفت و راهی آلمان شد.

در این حال غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی درباره پناهندگی سعید فضل اولی گفت: موضوعی که در برخی رسانه ها درخصوص پناهنده شدن ملی پوش قایقرانی کشورمان در آلمان مطرح شده اشتباه است، زیرا وی عضو تیم ملی نبود. سعید فضل اولی پیش از این با صلاحدید اعضای فدراسیون و کادر فنی از تیم ملی قایقرانی کایاک کنار گذاشته شد.

وی گفت: این در حالی بود که وی اصرار داشت که در رسانه ها عنوان شود که از تیم ملی استعفا داده است، اما همه می دانند هیچ ورزشکاری نمی تواند از عضویت در تیم ملی استعفا دهد چراکه ملی پوشان خدمتگزاران ورزش کشورند و در زمره کارمندان قرار نمی گیرند که بتوانند استعفا دهند.

رئیس فدراسیون قایقرانی افزود: حدود یک ماه و نیم پیش شنیدم که وی به خارج از کشور سفر کرده اما هیچ کس نمی دانست مقصد فضل اولی کجاست اما اکنون خبرها حاکی از این است که وی در آلمان حضور دارد.