کد خبر: 33851تاریخ انتشار : 14:59:03 - دوشنبه 12 اکتبر 2015

برای ایجاد تحول در دانشگاه آزاد باید خلاقانه عمل کنیم

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، نشست صمیمانه دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در این نشست با بیان اینکه مسیر ارتقا و تحول در […]

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، نشست صمیمانه دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در این نشست با بیان اینکه مسیر ارتقا و تحول در دانشگاه آزاد اسلامی در دوران دکتر میرزاده هموار تر و شتاب آن مضاعف تر شده است، گفت: کارکنان برای ایجاد تحول در دانشگاه آزاد اسلامی در این فضای جدید، ایده ارائه و خلاقانه عمل کنند.

وی با تاکید بر جایگاه رفیع کارکنان و نقش موثر و بی بدیل آنان در ارتقای فعالیت های سازمانی و اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کارکنان نقطه عطف ارتقای یک سیستم هستند و در دانشگاه نیز با تکریم جامعه دانشگاهی،دانشجویان ،ارائه ایده و نوآوری برای ایجاد تحول، دقت نظر در انجام درست امورات محوله و وجدان کاری ، باید دلسوزانه برای خدمت به جامعه اسلامی گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه کار خوب و نیک دیده می شود، اظهار کرد: برای تشویق کارکنان کوشا و نیز ترغیب و ایجاد انگیزه در دیگر کارکنان، تجلیل از کارکنان ارجمند که از سوی دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است، در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت قرار دارد.

در این نشست که به مدت سه ساعت به طول انجامید، هریک از کارکنان در فضایی همدلانه در خصوص مسائل مختلف دانشگاه و … نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند./امیر پوراحمد