کد خبر: 33817تاریخ انتشار : 3:21:13 - یکشنبه 11 اکتبر 2015

آماده سازی خیمه عزای اباعبدالله هیات محبان فاطمه(س)+تصاویر

کعبه اگر چه خانه خداست اما برای ما حکم خیمه عزای حسین (ع) خون خدا را دارد…محرم در حال امدن است و تمام شهر من باید غرق در ماتب ارباب گردد. به گزارش بهجت نیوز ؛ با نزدیک شدن ماه محرم الحرام و ایام اندوه اهل بیت(ع) خیمه عزای هیات محبان فاطمه زهرا(س) فومن که […]

کعبه اگر چه خانه خداست اما برای ما حکم خیمه عزای حسین (ع) خون خدا را دارد…محرم در حال امدن است و تمام شهر من باید غرق در ماتب ارباب گردد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ با نزدیک شدن ماه محرم الحرام و ایام اندوه اهل بیت(ع) خیمه عزای هیات محبان فاطمه زهرا(س) فومن که هر ساله پذیرای عزاداران است در حال اماده سازی می‌باشد.

از فضای متن رسمی اخبار کمی دور شویم ؛ آری به قول یکی از دوستان : آخ جون محرم..

جمله فوق اولش کمی برای خودمان هم تعجب اور بود ، اما خوب که فکر کردیم ، به ندای دل که گوش دادیم دیدیم که آمدن محرم شادی و سروری را در قلب ما قرار داده است.

ارباب ما ان قدر آقاست که هنوز ماهش نیامده ، سرور و شادی تمام وجودمان را فراگرفته است.

اصلا حسین جنس غمش فرق می کند و آفرین به انان که می گویند پس از گریه بر حسین (ع) شادی و سرور خاصی را در خود احساس می کنیم.

هیات محبان فاطمه فومن (2)هیات محبان فاطمه فومن (4) هیات محبان فاطمه فومن (3)

مراسم امسال هیات محبان فاطمه فومن طبق روال سال‌های قبل از روز چهارشنبه۲۲ مهرماه بمدت ۱۰ شب از ساعت ۱۹:۱۵ در خیابان طالقانی منزل حاج محمود حسینیان برگزار خواهد شد

  1. کمیل گفت:

    جای من پیش بچه ها خالی…