کد خبر: 33799تاریخ انتشار : ۲:۲۸:۵۷ - یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴

کشت پاییزه ٩٨٠ هکتار در شهرستان فومن انجام شد

ابراهیم زاده از کشت پاییزه ٩٨٠ هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد و گفت : بحمدلله محصولات خوبی تا چند ماه آینده برداشت خواهد شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدرضا ابراهیم زاده رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فومن گفت : در سالجاری ٩٨٠ هکتار از زمینهای کشاورزی شهرستان فومن زیر کشت انواع محصولات پاییزه […]

ابراهیم زاده از کشت پاییزه ٩٨٠ هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد و گفت : بحمدلله محصولات خوبی تا چند ماه آینده برداشت خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدرضا ابراهیم زاده رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فومن گفت : در سالجاری ٩٨٠ هکتار از زمینهای کشاورزی شهرستان فومن زیر کشت انواع محصولات پاییزه شامل انواع سبزیجات برگی و غده ای،لوبیا،باقلا،ذرت،سورگوم و کلزا می رود.

وی افزود : این مدیریت علاوه برخدمات فنی و ترویجی توسط کارشناسان ذیربط اقدام به توزیع مبلغ ٣۵ میلیون ریال انواع نهاده های کشاورزی در بین کشاورزان پیشرو در سطح ۵مرکز خدمات جهاد کشاورزی تابعه نموده است.

ابراهیم زاده در پایان تاکید کرد : برای آن دسته از کشاورزانی که زیر نظر این مدیریت اقدام به کشت محصولات پاییزه نمایند در کل مبلغ ١٢٠میلیون ریال کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است.