کد خبر: 33797تاریخ انتشار : 2:23:42 - یکشنبه 11 اکتبر 2015

پیام تسلیت مشترک مسئولین گیلانی بمناسبت شهادت سردار همدانی

پیام تسلیت مشترک نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه گیلان سردار همدانی عمر گرانمایه خویش را در راه دفاع از انقلاب و جبهه مقاومت سپری کرد. نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت شهادت سردارحسین همدانی در پیام تسلیت مشترکی اعلام کردند: سردار همدانی عمر گرانمایه خویش را در راه […]

پیام تسلیت مشترک نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه گیلان سردار همدانی عمر گرانمایه خویش را در راه دفاع از انقلاب و جبهه مقاومت سپری کرد.

نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت شهادت سردارحسین همدانی در پیام تسلیت مشترکی اعلام کردند: سردار همدانی عمر گرانمایه خویش را در راه دفاع از انقلاب و جبهه مقاومت سپری کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری گیلان،آیت ا…زین العابدین قربانی، محمدعلی نجفی و سردارمحمدعبدالله پور در پیام مشترکی شهادت سردارحسین همدانی را به مقام معظم رهبری و خانواده آن شهید و همرزمانش تسلیت گفتند.

در این پیام تسلیت آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدقین
خبر شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی که عمر گرانمایه خویش را در راه دفاع از انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت سپری کرد موجب تالم شدید گردید.

اینجانبان درگذشت این مجاهد فی سبیل الله را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده گرامی اش، نیروهای مسلح به‌ویژه رزمندگان گیلانی که در لشکر ۱۶ قدس گیلان و دوران دفاع مقدس هم‌رزم وی بودند تسلیت عرض می‌کنیم.

از خداوندگار قادر متعال برای بازماندگان صبر و اجر و توفیق ادامه راه شهدای نهضت حسینی و برای آن سردار دلاور علو درجات و هم‌نشینی با شهدا دشت نینوا را مسئلت می‌کنیم.