کد خبر: 33793تاریخ انتشار : ۲:۱۷:۵۸ - یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴

ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین حسینی در شهرستان فومن آغاز شد

تنها عشق به امام حسین(ع) است که هرساله چنین حماسه بزرگی را رقم می‌زند و باعث حضور میلیون ها زائر در کربلای عاشقان میشود. به گزارش بهجت نیوز ؛ پیاده روی اربعین فقط یک زیارت عادی نیست که برای اجر معنوی و اخروی در آن شرکت کنیم، این ها هست ولی تمامش این نیست. این […]

تنها عشق به امام حسین(ع) است که هرساله چنین حماسه بزرگی را رقم می‌زند و باعث حضور میلیون ها زائر در کربلای عاشقان میشود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ پیاده روی اربعین فقط یک زیارت عادی نیست که برای اجر معنوی و اخروی در آن شرکت کنیم، این ها هست ولی تمامش این نیست.

این یک حرکت حماسی، سیاسی و اجتماعی است و آثار و برکات آن در دنیای امروز ظهور و بروز پیدا می کند و به نظر می رسد که انشالله این حرکت که به صورت خودجوش و مردمی که بر مبنای عشق فضاینده مردم به سیدالشهداء(ع) شکل گرفته است بتواند بستر ساز ظهور منجی عالم بشریت و منتقم خون سیدالشهدء(ع) باشد.

بر همین اساس طبق سنوات گذشته در محرم امسال کاروان پیاده روی اربعین برای حضور در سرزمین عاشقان اباعبدالله آماده اعزام است.

آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند در ایام اربعین حسینی در کاروان پیاده هیات شرکت نمایند مى توانند جهت هماهنگی وتحویل مدارک با شماره زیر تماس حاصل فرمایند ،لازم به ذکر است مهلت و ظرفیت ثبت نام محدود می باشد.

هیات رزمندگان اسلام فومن
۰۹۳۶۶۸۲۶۹۰۹