کد خبر: 33772تاریخ انتشار : 17:22:29 - جمعه 9 اکتبر 2015

همایش شیرخوارگان حسینی صبح جمعه 24 مهرماه برگزار خواهد شد

میثم زادبر در گفت‌وگو با بهجت نیوز پیشاپیش آغاز ماه محرم را تسلیت و اظهار کرد: محرم از ماه‌های پرفضیلت، عبرت‌آمیز و معنوی است. به گزارش بهجت نیوز ؛ مسئول هیئت رزمندگان اسلام فومن با اشاره به مظلومیت امام حسین (ع) خاندان و اصحاب ایشان در صحرای کربلا، تصریح کرد: مظلومیت و شهادت اباعبدالله‌الحسین (ع) […]

میثم زادبر در گفت‌وگو با بهجت نیوز پیشاپیش آغاز ماه محرم را تسلیت و اظهار کرد: محرم از ماه‌های پرفضیلت، عبرت‌آمیز و معنوی است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مسئول هیئت رزمندگان اسلام فومن با اشاره به مظلومیت امام حسین (ع) خاندان و اصحاب ایشان در صحرای کربلا، تصریح کرد: مظلومیت و شهادت اباعبدالله‌الحسین (ع) و یارانش به دلیل استقرار حق به جای باطل و به فضل الهی همواره تاریخ ماندگار می‌ماند.

وی، ناگوارترین واقعه کربلا را شهادت علی اصغر (ع) کودک شش ماهه امام حسین (ع) عنوان کرد.

زادبر از برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی (ع) در فومن همگام با سراسر کشور خبر داد و بیان کرد: این مراسم در ساعت ۸ صبح روز جمعه بیست و چهارم مهر آغاز خواهد شد.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام فومن یادآور شد: مراسم مذکور در مصلی نماز جمعه مسجد ولیعصر بالامحله برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مراسم شیرخوارگان حسینی (ع) فومن حجم بالا و پرشوری از جمعیت ساکن این شهرستان را با وجود تبلیغات کم به طرف خود فرا می‌خواند.

این مسئول با بیان اینکه در مراسم شیرخوارگان حسینی (ع) شیر و لباس سبز نوزادی برای نوزادان شرکت کننده به یاد شیرخواره ابا عبدالله‌الحسین (ع) توزیع می‌شود، متذکر شد: سخنرانی و مداحی از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

مسئول هیات رزمندگان در پایان همچنین از برگزاری مراسم صبح عزا در تاریخ 2 آبان یک ساعت پیش از اذان صبح(سحر عاشورا) در مسجد ولیعصر بالامحله فومن خبر داد.

گفتنی است باتوجه به برگزاری همايش شيرخوارگان حسينی(ع) توسط هيات رزمندگان اسلام فومن درتاريخ ۲۴مهر ماه و حضور خيل عظيم عزاداران حسينی در اين مراسم و با توجه به لطف محبين وارادتمندان به حضرت علی اصغر(ع) جهت اعطای نذورات مختص اين مراسم ،جهت خريد لباس شيرخوارگان،پذيرايی وساير هزينه های برپايی مراسم علاقمندان ميتوانند کمکهای خود را از طريق روشهای زير اهداء نمايند.

1 – شماره حساب ۲۷۹۱۸۷۲هيات نزد بانک قرض الحسنه مهرايران شعبه فومن
2 – شماره کارت : ۶۲۷۳۵۳۳۱۲۰۱۵۵۴۷۵
3 – تماس باشماره ۰۹۳۳۶۸۲۶۹۰۹