کد خبر: 33704تاریخ انتشار : ۱۶:۳۴:۳۱ - جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴

از مسئولین خواستاریم با شوراهای روستا تعامل بیشتری داشته باشند

صمیمی فر گفت : باید در صورت اختلاف و مشکلات بین چند عضو شورا روستا به حل و فضل انها اقدام نماید. به گزارش بهجت نیوز ؛ جوانشیر صمیمی فر وظایف شورای بخش را نسبت به شوراهای روستاها ،همکاری و تعامل بین شوراها دانست و اظهار داشت: باید بر کارهای شورای اسلامی روستاها به منظور […]

صمیمی فر گفت : باید در صورت اختلاف و مشکلات بین چند عضو شورا روستا به حل و فضل انها اقدام نماید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ جوانشیر صمیمی فر وظایف شورای بخش را نسبت به شوراهای روستاها ،همکاری و تعامل بین شوراها دانست و اظهار داشت: باید بر کارهای شورای اسلامی روستاها به منظور رعایت وظایف قانونی نظارت کامل داشته باشند.

جوانشیر صمیمی فر اضافه کرد: ما باید در صورت اختلاف و مشکلات بین چند عضو شورا روستا به حل و فضل انها اقدام نماید.

وی افرود: تشویق مردم برای همکاری وهماهنگی لازم برای پیشبرد و اهداف روستا و سرمایه گذاری در امور برنامه های عمرانی ،کشاورؤی حمل ونقل ، بهداشت ، امور فرهنگی و مذهبی یگی از اولویت های اصلی شوراها می باشد .

رییس شورای بخش سردار جنگل بررسی مشکلات روستاها و شوراهای که فاقد دهیاری می باشند، می توان از جمله وظایف شورای بخش نامید.

وی خاطرنشان کرد : بنده هم بعنوان عضو کوچکی از شورای بخش و از مسوولین استانی و شهرستانی تقاضا داریم که برای انکه بتوانیم جلوی مهاجرت جوان به شهر را بگیریم و به روستاها را ابادتر نگه داریم باید امکانات رفاهی در روستا ها را نیز بیشتر کنیم تا جلوی مهاجرت به شهرها گرفته شود .

وی بخش سردا جنگل را یکی از مناطق زیبا و بکر گردشگری شهرستان و استان دانست و مسوولین خواست به این منطقه نگاه ویژه داشته باشند.

وی اضهار امیدواری کرد و افزود: با کمک همه مسوولین محترم و شوراهای فعال روستاها بتوانیم در عمران و ابادانی روستاها موفق باشیم تا شرمنده خدا وخلق ان نگردیم .

جوانشیر صمیمی فر عملکرد شورا ها در بخش سردارجنگل را خوب دانست و افزود: شوراها یک نهاد مردمی می باشند که بدون هیچ چشم داشتی برای عمران و ابادانی در روستا ها تلاش می کند.

وی افزود: شوراها پل ارتباطی بین مردم و مسوولین می باشد وما از مسوولین شهرستان خواستاریم با شوراهای روستا همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند .

وی مشکلات روستاهای بخش را ، نبود اعتبارات کافی برای کارهای عمرانی در روستا ها ، ترمیم جادهای روستای ، نداشتن تلفن ثابت چون این منطقه توریستی می باشد احتیاج اینترنت دارد ولی به علت نداشتن تلفن ثابت محروم می باشد ، خطرسیلاب در رودخانه های ماسوله روخان که باید چاره ی اساسی برای این مشکل نمود و نبود بعضی از روستاها فاقد دهیاری و اعتبار عمرانی ، را می توان از جمله معضلات این بخش نامید که امیدوارم مسئولین محترم استانی و شهرستان برای این مشکلات چاره بیندیشند .

رییس شورای بخش سردارجنگل از شورای روستاهای بخش خواست : که ا گر اختلافی خدا نکرده بین اعضائ شورا وجود دارد حل نمایند چون این اختلافات باعث می گرد تا روستا و مردم ان جا ضرر کنند .

وی تشریح کرد : بنده و دیکر اعضای شورای بخش همیشه سعی کردیم از حقوق شوراها دفاع کنیم چون بر این اعتقادیم شوراها بعنوان نماینده مردم در روستا ها می باشند .

وی در خصوص گاز سانی در بخش گفت: الحمداله در روستاهای بخش پیشرفت گاز رسانی خوبی صورت گرفته است که جا دارد از زحمات نماینده محترم تشکر نماییم.

در اینجا نیز بر خودم لازم میدانم که از همکاری مسوولین شهرستان که با شوراهای اسلامی روستا ها دارند کمال تشکر را نمایم.

وی از شوراهای بخش خواست با شورای بخش ارتباط داشته باشند و دفتر شورای بخش نیز هر روزه از ساعت یارده تا یک بعد ظهر باز است ، تا ما بتوانیم خدمتی برای روستا ها بخش سردار جنگل انجام دهیم .

صمیمی فر در پایان از همکاری وتعامل همه جانبه نماینده محترم، فرماندار محترم، بخشدار محترم سردار جنگل ، اعضای محترم شورای اسلامی بخش سردار جنگل و همچنین از همکاری مسوولین شهرستان که با شوراهای اسلامی روستا ها دارند کمال تشکر را نمایم. / ابراهیم فلاح