کد خبر: 33539تاریخ انتشار : 4:26:56 - چهار شنبه 7 اکتبر 2015

با نوشیدن 8 لیوان آب در روز سموم را از بدن‌تان خارج کنید

فلاح نژاد گفت : طی هر برنامه سمزدایی از بدن باید از آب استفاده کنید. این ماده حیاتی سموم را رقیق کرده از بدن دفع میکند. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر فرامرز فلاح نژاد پزشک متخصص بیماری های قلب و عروق با بیان اینکه نوشیدن آب به پاکسازی کلیه و پوست کمک میکند و […]

فلاح نژاد گفت : طی هر برنامه سمزدایی از بدن باید از آب استفاده کنید. این ماده حیاتی سموم را رقیق کرده از بدن دفع میکند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر فرامرز فلاح نژاد پزشک متخصص بیماری های قلب و عروق با بیان اینکه نوشیدن آب به پاکسازی کلیه و پوست کمک میکند و وضعیت تعرق را با ورزش بهبود میبخشد ، تاکید کرد : نوشیدن 8 تا 10 لیوان آب در روز (بسته به سایز و سطح فعالیت بدنی) پیشنهاد میشود.

وی در ادامه به نقش مهم آب در سلامت بدن اشاره کرد و گفت : یکی از فواید آب جلوگیری و درمان سوزش معده است.

وی افزود : این احتمال نشانه کمبود آب در بخش فوقانی دستگاه گوارش بوده و نشانه مهم تشنگی بدن است.

فلاح نژاد گفت : استفاده از داروهای ضداسید در درمان این درد، دهیدراتاسیون را برطرف نمیکند و بدن همچنان از کمبود ذخیره آب رنج میبرد.

وی تصریح کرد : اثر دیگر این مایع حیاتی پیشگیری و بهبود آرتریت است. درد مفصلی روماتوئیدی یا همان آرتریت نشانه کمبود آب در مفاصل دردناک است. این بیماری در هر دو گروه جوانان و سالمندان مشاهده میشود. استفاده از داروهای مسکن مشکل را برطرف نمیکند بلکه اثرات جانبی را هم در پی دارد.

این متخصص قلب و عروق در پایان گفت : آب با زدودن سموم از بدن به ارتقای سلامت آن کمک بسزایی میکند و دهیدراسیون یا از دست دادن آب بدن صدمات شدیدی را بر بدن وارد میکند.