کد خبر: 33460تاریخ انتشار : 4:41:35 - سه شنبه 6 اکتبر 2015

389 فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد واگذار شد

غلامحسین دولتی گفت : بیش از 389 فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن واگذار شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن از پرداخت 389 فقره وام کارگشایی به مبلغ 3 میلیارد و 317 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد در […]

غلامحسین دولتی گفت : بیش از 389 فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن واگذار شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن از پرداخت 389 فقره وام کارگشایی به مبلغ 3 میلیارد و 317 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد در شش ماهه سالجاری خبر داد و گفت : این وامها در زمینه های کمک معیشت زندگی ، کمک هزینه تحصیلی ، تعمیرات مسکن ، هزینه های درمانی و… به آنها اعطاء شده است.

دولتی افزود : طی این مدت نیز شش فقره وام خوداشتغالی و خودکفایی بالغ بر 800 میلیون ریال در زمینه های دامپروری ، کشاورزی و خدماتی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فومن پرداخت شده است.

وی در پایان تاکید کرد : طی این مدت 13 فقره وام کارگشایی در قالب مسکن غیر مددجویی نیز به مبلغ 390 میلیون ریال در اختیار اقشار آسیب پذیر و نیازمند شهرستان فومن قرار گرفته است.