کد خبر: 33460تاریخ انتشار : ۴:۴۱:۳۵ - سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴

۳۸۹ فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد واگذار شد

غلامحسین دولتی گفت : بیش از ۳۸۹ فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن واگذار شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن از پرداخت ۳۸۹ فقره وام کارگشایی به مبلغ ۳ میلیارد و ۳۱۷ میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد در […]

غلامحسین دولتی گفت : بیش از ۳۸۹ فقره وام کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن واگذار شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن از پرداخت ۳۸۹ فقره وام کارگشایی به مبلغ ۳ میلیارد و ۳۱۷ میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد در شش ماهه سالجاری خبر داد و گفت : این وامها در زمینه های کمک معیشت زندگی ، کمک هزینه تحصیلی ، تعمیرات مسکن ، هزینه های درمانی و… به آنها اعطاء شده است.

دولتی افزود : طی این مدت نیز شش فقره وام خوداشتغالی و خودکفایی بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال در زمینه های دامپروری ، کشاورزی و خدماتی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فومن پرداخت شده است.

وی در پایان تاکید کرد : طی این مدت ۱۳ فقره وام کارگشایی در قالب مسکن غیر مددجویی نیز به مبلغ ۳۹۰ میلیون ریال در اختیار اقشار آسیب پذیر و نیازمند شهرستان فومن قرار گرفته است.