کد خبر: 33337تاریخ انتشار : 0:20:53 - دوشنبه 5 اکتبر 2015

پروژه‌های نیمه کاره در اولویت هستند

فرماندار فومن گفت: اولویت در توزیع اعتبارات با پروژه‌های نیمه اتمام و مناطق کمتر توسعه یافته است و پروژه‌های جدید در اولویت بعدی برای دریافت اعتبارات قرار دارند. به گزارش بهجت نیوز ؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن با حضور میرشمس مومنی‌زاده فرماندار، ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد. […]

فرماندار فومن گفت: اولویت در توزیع اعتبارات با پروژه‌های نیمه اتمام و مناطق کمتر توسعه یافته است و پروژه‌های جدید در اولویت بعدی برای دریافت اعتبارات قرار دارند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن با حضور میرشمس مومنی‌زاده فرماندار، ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار فومن خواستار ارائه پروژه‌هایی که مهم و اولویت دارند از سوی روسای ادارات شد و گفت: طبق اولویت‌ها و بر اساس پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نیمه کاره در این جلسه اعتبارات تخصیص داده می‌شوند.

وی در خصوص تامین آب زراعی شهرستان گفت: با توجه به اینکه استان گیلان و شهرستان فومن بعنوان قطب کشاورزی کشور محسوب می‌شود و باید نگاه مثبت به این حوزه داشته باشیم و در این خصوص باید سردهنه سازی و بتونی کردن انهار برای مهار آب مکشاورزی مزارع باید مور توجه قرار گیرد.

مومنی‌زاده اولویت اول تخصیص اعتبارات را برای پروژه‌ها یی که اجرائی شده‌اند دانست و گفت: اولویت در توزیع اعتبارات با پروژه‌های نیمه کاره و مناطق کمتر توسعه یافته است و پروژه‌های جدید در اولویت بعدی برای دریافت اعتبارات قرار دارند.

وی ادامه داد: میزان اعتبارات شهرستان فومن در سال جاری از محل تملک دارائی‌های سرمایه‌ای بیش از ۱۹میلیارد و ۶۳۵میلیون تومان خواهد بود.

فرماندار فومن افزود: ۳۴میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال از این میزان از محل اعتبارات استانی، ۸ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال دو درصد نفت و گاز و ۱۳۲میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال نیز از محل ماده ۱۸۰جزء۵۴ است.

وی تصریح کرد: ۱۹میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال از این میزان نیز از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ جدول ۱۰-۱و هم چنین ۱میلیارد و ۶۵میلیون ریال از این اعتبارات مربوط به راه‌های روستائی و ۵۵۵میلیون ریال مربوط به شهرکهای صنعتی است.