کد خبر: 33281تاریخ انتشار : 11:51:58 - یکشنبه 4 اکتبر 2015

گزارش تصویری تشییع پیکر جان باختگان حادثه منا در رشت

مراسم تشییع پیکر 3 نفر از حجاج جانباخته گیلانی در فاجعه منا دقایقی پیش از میدان شهدای ذهاب رشت «شهرداری رشت» آغاز شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ مراسم تشییع تا میدان بسیج صیقلان ادامه می‌یابد و پیکر برای تدفین به شهرستان‌های محل سکونت خود انتقال می‌یابد. معاون سیاسی‌امنیتی استاندار گیلان […]

مراسم تشییع پیکر 3 نفر از حجاج جانباخته گیلانی در فاجعه منا دقایقی پیش از میدان شهدای ذهاب رشت «شهرداری رشت» آغاز شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ مراسم تشییع تا میدان بسیج صیقلان ادامه می‌یابد و پیکر برای تدفین به شهرستان‌های محل سکونت خود انتقال می‌یابد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار گیلان در حاشیه مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا اظهار کرد: شهدای منا از میدان بسیج صیقلان به شهرهای لنگرود و رامسر منتقل می‌شوند.

محمد احمدی‌پور با بیان اینکه 25 نفر جانباخته از کاروان رودسر هستند، افزود: تمام این جانباختگان گیلانی نبودند و هفت نفر از آنها مربوط به رامسر و تنکابن هستند که از کاروان رودسر به سفر حج اعزام شدند.

وی با بیان اینکه امروز پیکر سه نفر از حاجیان جانباخته گیلانی تشییع می‌شود، تصریح کرد: پیکر هفت نفر جانباخته دیگر وارد کشور شده که پس از انجام کار قانونی وارد گیلان می‌شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه مراسم یادبود قربانیان فاجعه منا عصر امروز در رشت برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بقیه پیکر قربانیان فاجعه منا فردا در لنگرود تشییع می‌شود.