کد خبر: 33183تاریخ انتشار : 14:58:50 - پنجشنبه 1 اکتبر 2015

واکنش بازاریان فومنی در خصوص حادثه منا+عکس

اتفاقات و حواشی تلخی که طی یک هفته اخیر در خصوص فاجعه منا رخ داده و انفعال دستگاه دیپلماسی کشور در بازپسگیری حق کشورمان باعث آن شده تا مردم نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. به گزارش بهجت نیوز ؛ روز پنج‌شنبه دهم ذی‌الحجه دریکی از بزرگ‌ترین اجتماعات انسانی جهان در عربستان سعودی و […]

اتفاقات و حواشی تلخی که طی یک هفته اخیر در خصوص فاجعه منا رخ داده و انفعال دستگاه دیپلماسی کشور در بازپسگیری حق کشورمان باعث آن شده تا مردم نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ روز پنج‌شنبه دهم ذی‌الحجه دریکی از بزرگ‌ترین اجتماعات انسانی جهان در عربستان سعودی و در منطقه منا، بدون در جریان بودن جنگ و بدون بروز هیچ حادثه‌ای غیرمترقبه بیش از هزار مسلمان به‌عنوان دومین جمعیت دینی جهان، فقط و فقط در اثر بی‌مسئولیتی و سوء مدیریت حاکمان سعودی، جان باختند.

اما در این طرف قضیه کم کاری برخی مسئولان دولت در پیگیری این فاجعه و خصوصا حواشی سفر اقای رئیس جمهور باعث شده تا مردم نسبت به پیگیری این موضوع حساس شوند.

نصب بنری با نوشته ای تحت عنوان ” فجایع اخیر حج را به پیشگاه امام عصر(عج) و مسلمین جهان تسلیت عرض می نماییم و از مسئولین خواستار برخورد قاطعانه با مسببین این جنایات می باشیم ” در خیابان امام خمینی(ره) فومن از جمله همین نوع واکنش هاست.