کد خبر: 32999تاریخ انتشار : 13:07:47 - سه شنبه 29 سپتامبر 2015

بازگو کردن رشادت‌های دوران دفاع مقدس برای نسل سوم ضروری است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: روحیه و فرهنگ بسیجی، ارزشها و خاطره‌های دوران دفاع مقدس باید در قالب های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به نسل جدید انتقال یابد. به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: روحیه و فرهنگ بسیجی، ارزشها و خاطره‌های دوران دفاع مقدس باید در قالب های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به نسل جدید انتقال یابد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دکتر سید سجاد گشتی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری درباره فرهنگ بسیج اشاره و اظهار کرد: بسیج یک فرهنگ و یک حرکت وسیع فرهنگی به شمار می رود که باید این فرهنگ و روحیه گذشت و فداکاری دوران دفاع مقدس را در قالب برنامه‌های متنوع فرهنگی و … به جامعه گسترش داد و آن را به نسل آینده منتقل کرد.

وی بازگو کردن رشادتهای رزمندگان و خانواده های معزز شاهد و ایثارگر در دوران دفاع مقدس را برای نسل سوم انقلاب ضروری دانست و گفت : باید مایوس شدن و به زانو درآوردن استکبار در دوران دفاع مقدس، سینه به سینه در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی زنده و جاوید بماند.

دکترگشتی بیان کرد: بیگانگان و دشمنان از روحیه بسیجی جوانان هراس دارند و با استفاده از هجمه‌های فرهنگی سعی در جلوگیری از آشنایی جوانان کشور با این روحیه دارند.

وی گفت: ما دانشگاهیان در کنار دیگر اقشار سرافراز ایران اسلامی وظیفه داریم مقابل هجمه فرهنگی دشمنان را گرفته و روحیه و فرهنگ بسیجی ، مقاومت و ایثار را در بین جوانان ترویج و تقویت کنیم.

در این نشست صمیمانه هریک از اعضای شورای بسیج دانشجویی واحد فومن و شفت ، ضمن تبریک انتصاب دکتر گشتی در سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، مطالبی در حوزه فعالیت های خود عنوان کردند.