کد خبر: 32810تاریخ انتشار : 4:49:36 - شنبه 26 سپتامبر 2015

حادثه سرزمین منا نشان از بی عرضگی و بی کفایتی آل سعود است

فرمانده سپاه ناحیه فومن حادثه سرزمین منا را نشان از بی عرضگی و بی کفایتی آل سعود دانست و این مصیبت را به رهبر انقلاب ، خانواده مصیبت دیدگان و نمازگزاران جمعه تسلیت گفت. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی توشه که مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در بین الصلواتین نماز جمعه به […]

فرمانده سپاه ناحیه فومن حادثه سرزمین منا را نشان از بی عرضگی و بی کفایتی آل سعود دانست و این مصیبت را به رهبر انقلاب ، خانواده مصیبت دیدگان و نمازگزاران جمعه تسلیت گفت.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی توشه که مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در بین الصلواتین نماز جمعه به ایراد سخرانی پرداخت ؛ وی مدیریت 10 سال امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی 57 تا رحلت رهبر انقلاب در سال 67 بر اساس ولایت فقیه و آیه اطیعو الله و اطیعوالرسول و اولی الامر منکم … دانست وگفت: امام راحل در این 10 سال انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بخوبی مدیریت نمود و از آن فتنه بزرگ ؛ انقلاب اسلامی را به جلو پیش برد.

وی 3 ماموریت بزگ امام خمینی (ره) به نقل از ایشان ؛ تشکیل حکومت اسلامی ، بیداری اسلامی و تشکیل تمدن اسلامی برای ظهور امام زمان (عج) برای نمازگزاران جمعه عنوان کرد و تاکید کرد : زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) دقیقا شعار استکبار ستیزی است و در این راه باید استکبار محو شود.

سرهنگ توشه فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در روز 14 خرداد مبنی بر تحریف اندیشه های امام (ره) مهم خواند و گفت : فتنه بزرگی در حال شکل گیری است که از 3 ، 4 فتنه گذشته که انقلاب اسلامی آنها را پشست سر گذاشته بزرگتر و خطرناک تر است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن افزود : فتنه هسته ای که دشمن سالهاست کار می کند ؛ به دنبال این موضوع است که حلقه فتنه را کامل کند و یکی از راه های آن حربه نفوذ است که با فشار های اقتصادی و گراه از داخل کوشیدند کمر مردم را خم کنند ؛ امروز یک معبر بسیار بزرگ را گشودند و آن معبر اقتصادی است و همه ما باید هوشیار باشیم.

وی قضیه ای که دشمن در حال معرفی آن است که مبارز با آمریکا را محالف معیشت مردم معرفی کند و تغییر در ذهنیت و افکار عمومی بزرگترین فته است و اگر این فتنه شکل بگیرد به مراتب از فتنه های دیگر بزرگتر است.

وی در پایان نقش بانوان در دفاع مقدس به مناسبت نامگذاری این روز تقدیر کرد و پیشاپیش هفته نیروی انتظامی را به همکاران ناجا تبریک گفت.