کد خبر: 32785تاریخ انتشار : 5:57:03 - جمعه 25 سپتامبر 2015

برخی یارانی که ادعای دلسوزی داشتند از همان روزهای اول از امام فاصله گرفتند

فرمانده انتظامی گیلان گفت: امروز امنیتی که کشور دارد نشأت گرفته از خانواده‌های ایثارگران است که جوانان خود را به جبهه‌ها جهت حفظ انقلاب اسلامی فرستادند و شهرستان فومن نیز بیش از ۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار محمدرضا میرحیدری امشب در مسجد ولی عصر(عج) فومن […]

فرمانده انتظامی گیلان گفت: امروز امنیتی که کشور دارد نشأت گرفته از خانواده‌های ایثارگران است که جوانان خود را به جبهه‌ها جهت حفظ انقلاب اسلامی فرستادند و شهرستان فومن نیز بیش از ۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار محمدرضا میرحیدری امشب در مسجد ولی عصر(عج) فومن ضمن تسلیت حادثه منا اظهار داشت: قرن‌ها مجاهدت و تلاش انبیاء و اولیای الهی با پرچمداری امام بزرگوار انقلاب اسلامی در سال 57 به ثمرنشست.

فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به همراهی امت حزب الله در انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب متفاوت با انقلاب‌های دیگر بود چون پیروزی خون بر شمشیر و ادامه نهضت عاشورا بود با ستم‌هایی که رژیم سفاک شاهنشاهی چند دهه بر مردم تحمیل کرده بود و استکبار نیز پس از آن دست از سر ایران برنداشت مانند اقدامات گروه‌های ملحد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند.

وی افزود: برخی یارانی که ادعای دلسوزی داشتند از همان روزهای اول از امام فاصله گرفتند اما مردم عزیز و ولایت‌مدار و انقلابی همانطور که امام را در پیروزی انقلاب همراهی کردند در کنترل اوضاع داخلی در روزها و ماه‌های ابتدایی همراهی کردند و اینجا بود که تمامیت استکبار پشت دشمن بعثی قرار گرفت و شرق و غرب، دشمن بعثی را همراهی کرد تا در 31 شهریور 59 جنگ تحمیلی را شروع کرد و البته جوانان عزیز با تفکر بسیجی وارد کارزار شده و در همان روزهای اولیه دشمنی را که ادعای اشغال سه روزه تهران را داده بود پشت مرزها متوقف کرد.

سردار میرحیدری گفت: امروز امنیتی که کشور دارد نشأت گرفته از خانواده‌های ایثارگران است که جوانان خود را به جبهه‌ها جهت حفظ انقلاب اسلامی فرستادند و شهرستان فومن نیز بیش از 400 شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

فرمانده انتظامی گیلان اظهار کرد: شهدا رفتند تا ما بمانیم و مسئولیت برای ما سنگین شد. آنان نه به دنبال جایگاه و پست بودند و نه چیز دیگری، آنان رفتند تا اسلام بماند و تکلیف خودشان را به نحو احسن انجام دادند.

سردار میرحیدری افزود: جا دارد از همدلی دستگاه‌های شهرستان فومن تشکر کرده و تاکید دارم که این همدلی و همزبانی تقویت شود تا بتوانیم رسالت خود را بهتر انجام دهیم و از عزیزان بسیجی, سپاه پاسداران و همچنین همکاران محترم در نیروی انتظامی فومن که در خط مقدم جنگ نرم قرار دارند تشکر کرده و امید دارم بتوانیم با همراهی روحانیت دلسوز و مردم ولایتمدار در عرصه فرهنگی مراقبت نماییم و باید شهدای خود را که برجسته هستند برجسته تر کنیم.