کد خبر: 32710تاریخ انتشار : 5:05:28 - پنجشنبه 24 سپتامبر 2015

چه میکنه عشق به سردار سلیمانی!+عکس دیدنی

چند سالی است که پس از وقایع فضاحت بار مدعیان حقوق بشر و پشتیبانان اصلی گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره نام مردی در صدر بسیاری از رسانه های دنیا قرار دارد. به گزارش بهجت نیوز ؛ قاسم سلیمانی (۱۳۳۶، شهرستان رابر) فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است.او در طول جنگ هشت ساله ایران […]

چند سالی است که پس از وقایع فضاحت بار مدعیان حقوق بشر و پشتیبانان اصلی گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره نام مردی در صدر بسیاری از رسانه های دنیا قرار دارد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ قاسم سلیمانی (۱۳۳۶، شهرستان رابر) فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است.او در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود.وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. آیت الله علی خامنه‌ای رهبر ایران در تقدیر از عملکرد قاسم سلیمانی از او به عنوان «شهید زنده» نام برده است

وب سایت جهانی ویکی پدیا درباره این مرد کهنه کار پاسدار سپاه که از محبوبیت خاصی در میان جوانان برخوردار است اینگونه می‌نویسد : طبق منابع غربی، سلیمانی نقش مهمی در دادن قدرت نظامی به حزب‌الله لبنان، عقب‌راندن اسرائیل از جنوب لبنان، جنگ افغانستان، شکل‌دهی به فضای سیاسی عراق پس از سرنگونی رژیم صدام، تغییر روند جنگ داخلی سوریه و مقابله با داعش در عراق داشته است. وی تا پیش از حضور علنی در جنگ علیه داعش در عراق، از حضور در انظار عمومی پرهیز می‌کرد؛ ولی حکومت ایران با معرفی و شناساندن وی از زمان حضورش در عراق در نبرد علیه داعش و انتشار تصاویر متعددش با مدافعان عراقی، جهان را شوکه کرد.

حال تب و تاب علاقه به این سردارِ روزهای سخت باعث آن شده تا هر کس به نحوی علاقه اش را به وی ابراز کند ، تصویری که در زیر مشاهده میکنید تنها یک نمونه از این ابراز محبت ها است.