کد خبر: 32633تاریخ انتشار : 16:46:20 - چهار شنبه 23 سپتامبر 2015

راه شهدای کربلا و شهدا جبهه های ایران اسلامی زنده است

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن، بسیج را امتداد راه عاشورا دانست و گفت: راه شهدای کربلا و شهدا جبهه های ایران اسلامی زنده است به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ فردین میرزاپور ظهر امروز در مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت پایگاه مقاومت شهید حجت نظری، بسیج را امتداد راه عاشورا دانست و اظهار […]

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن، بسیج را امتداد راه عاشورا دانست و گفت: راه شهدای کربلا و شهدا جبهه های ایران اسلامی زنده است

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ فردین میرزاپور ظهر امروز در مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت پایگاه مقاومت شهید حجت نظری، بسیج را امتداد راه عاشورا دانست و اظهار کرد : راه شهدای کربلا و شهدا جبهه های ایران اسلامی زنده است.

جانشین سپاه ناحیه فومن با تاکید بر اینکه بسیج باید انتخاب اول نوجوان و جوان جامعه باشد،افزود: طرح جوانه های صالحین برای ارتقاء دیدگاه بصیرتی و معنوی بسیجیان پایگاه های مقاومت می باشد.

وی طرح جوانه های های صالحین را پدافند غیر عامل در برابر دشمن خواند و متذکرشد: بصیرت و معنویت نوجوانان را حفظ می کند.

میرزاپور با اشاره به رشادت های جوانان در ۸ سال دفاع مقدس، گفت: امنیت بدست آمده و اقتدار کشور در منطقه را مدیون شهدا هستیم.

این مسئول راه تداوم اقتدار ایران اسلامی را بودن امام و امت در کنار هم دانست و افزود: پایگاه مقاومت شهید حجت نظری با اجرای برنامه آبروی محله ، دوران نوجوانی و جوانی شهید نظری در محله خراط محله را به تصویر خواهد کشید.