کد خبر: 32630تاریخ انتشار : 16:25:02 - چهار شنبه 23 سپتامبر 2015

دانشگاه آزاد نگاه ویژه‌ای به انتقال فرهنگ دفاع مقدس دارد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،گفت: نگاه دانشگاه آزاد اسلامی نگاه ویژه ای به فرهنگ ایثار و شهادت و نیز انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید دارد. به گزارش بهجت نیوز ؛ ،سید سجاد گشتی ظهر امروز در مراسم شهرستانی زیارت عاشورا که به مناسبت هفته دفاع […]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،گفت: نگاه دانشگاه آزاد اسلامی نگاه ویژه ای به فرهنگ ایثار و شهادت و نیز انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید دارد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ،سید سجاد گشتی ظهر امروز در مراسم شهرستانی زیارت عاشورا که به مناسبت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برگزار شد،اظهار کرد: دیدگاه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف به یژه توجه به مسایل فرهنگی و انتقال ارزشهای ناب انقلاب اسلامی به دانشجویان و دانشگاهیان همیشه نگاه ویژه ای است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن وشفت با بیان اینکه مفاهیم اساسی چون دانشگاه، شهیدان و دفاع مقدس همیشه در هم آمیخته هستند، ، اضافه کرد: خانواده دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان آگاهان جامعه اسلامی همانند دیگر اقشار جامعه دانشگاهی، نقش بسزایی در تبیین ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل دارند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت به برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس توسط این واحد دانشگاهی اشاره کرد و ادامه داد: حضور همکاران بسیجی در صبحگاه مشترک، دیدار با خانواده معزز شاهد و ایثارگر، برگزاری زیارت پرفیض عاشورا، برپایی مسابقات ورزشی و فرهنگی و نیز نشست های بصیرتی با حضور یادگاران هشت سال دفاع مقدس از مهمترین برنامه های اجرایی این واحد دانشگاهی است.

گشتی دانشگاه آزاد را از یادگاران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دانست و افزود: برنامه های فوق از سوی بسیج کارکنان، اساتید و دانشجویی در این هفته برگزار می شود.