کد خبر: 32538تاریخ انتشار : 17:19:00 - سه شنبه 22 سپتامبر 2015

امروز دشمن در حال طراحی فتنه هسته ای است

فرمانده سپاه فومن گفت: پس از جنگ تحمیلی دشمن بیکار ننشت و فتنه های متعددی بر کشور ایجاد نمود و امروز نیز در حال طراحی فتنه هسته ای است. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه امروز در برنامه دفاع مقدس شهرستان فومن اظهار داشت: حکومت اسلامی ، بیداری اسلامی و زمینه سازی ظهور […]

فرمانده سپاه فومن گفت: پس از جنگ تحمیلی دشمن بیکار ننشت و فتنه های متعددی بر کشور ایجاد نمود و امروز نیز در حال طراحی فتنه هسته ای است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ علی توشه امروز در برنامه دفاع مقدس شهرستان فومن اظهار داشت: حکومت اسلامی ، بیداری اسلامی و زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) ماموریتی هایی بود که امام خمینی (ره) قبل از رحلت اعلام فرمودند و این باعث آن شد که حکومت های شرق و غرب به لرزه در آید و دنیای استکبار نیز در فکر این بود که جلوی اینکار را بگیرد و جنگ تحمیلی اولین فتنه ای بود کگه دشمن رقم زد تا جلو نظام بایستد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: پس از جنگ تحمیلی دشمن بیکار ننشت و فتنه های متعددی بر کشور ایجاد نمود و امروز نیز در حال طراحی فتنه هسته ای است حال اینکه با هوشیاری و بصیرت ملت شریف ایران با شکست مواجه شدند.

وی افزود: در 31 شهریور 59 در حالی که در اوایل انقلاب اسلامی قرار داشتیم دشمن با یک طراحی از پیش تعیین شده از خرمشهر در جنوب تا قصر شیرین در غرب کشور را اشغال نمود و چندین هزار کیلومتر از خاک ایران را مورد تجاوز و اشغال قرار داد.

سرهنگ توشه گفت: دشمن قصد داشت ظرف سه روز خرمشهر و یک هفته پایتخت را اشغال کند اما 34 روز دشمن پشت دیوارهای خرمشهر زمین گیر شد اما اتفاقی که افتاد 2878 روز جنگ طول کشید که 1000 روز نبرد فعال بین دو طرف بود که 207 روز آن مربوط به دشمن و مابقی مربوط به رزمندگان اسلام بود که با تمام توان که حتی سیم خاردار هم تحریم بود ایستادگی صورت گرفت و 793 روز ایستادگی و عملیات بود و دشمن توسط رزمندگان اسلام زمین گیر ، بیرون و تنبیه شد.

وی افزود: امروز نیز دشمنان جمهوری اسلامی عنوان می کند تمام گزینه ها روی میز است اما اینگونه نیست که بزند و برود و مقام معظم رهبری نیز اعلام فرموده اند که اگر جنگی شروع شود تمام کننده دیگر شروع کننده نیست.
وی گفت: امروزه در دانشگاه های نظامی جهان عملیات های والفجر 8 و کربلای 5 مطالعه و بررسی و تدریس می شود ولی آن چیزی که دنیای غرب هنوز نفهمیده است روح ایستادگی ایثارگران ما بود که جلوی نفوذ دشمن را گرفت دنیای غرب دنیای حماسه با عقل است اما رزمندگان عزیز ما با عرفان حماسه آفریدند و فرمول شهادت رمز آنان بود.

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: دفاع مقدس تلخ بود زیرا بیش از 400 نفر از عزیزان شهرستان فومن دیگر در بین ما نیستند اما شیرینی هم دارد زیرا توانستیم انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را تثبیت و ابهت آن را به دو ابر قدرت شرق و غرب نشان دهیم و جنگ به ما یا داد با توجه به اینکه سیم خاردار را نیز تحریم بودیم اما غرور و سرافرازی و ایستادگی و مقاومت را در کشور به جای گذاشتیم.

وی گفت: دشمن امروز نیز در حال مبارزه با نظام است و می خواهد نظام را از درون ساقط کند زیرا قدرت تغییر جمهوری اسلامی را ندارد و راه های دیگری را در پیش گرفته است که در طول پس از جنگ تحمیلی نمونه های زیادی مشاهده شده است.

سرهنگ علی توشه گفت: امروز رژیم صهیونیستی در خصوص انرژی هسته ای کشور ما یاوه گویی می کند که ان شا الله با نویدی که مقام معظم رهبری داده اند این رژیم بزودی نابود خواهد شد البته در عرصه دیپلماسی هسته ای تلاش های زیادی در حال انجام است و مواظبت می کنند.