کد خبر: 32529تاریخ انتشار : 9:35:34 - سه شنبه 22 سپتامبر 2015

آیت الله قربانی:لبخند دشمن توطئه است

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه برای تحقق اهداف الهی می جنگیم، گفت: اگرخداوند دفاع مقدس را قرار نداده بود ارزش ها ازبین می رفت. به گزارش «دیارباران»، آیت الله زین العابدین قربانی دقایقی پیش در رژه نیروهای مسلح گیلان در اولین روز از هفته دفاع مقدس در میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت، […]

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه برای تحقق اهداف الهی می جنگیم، گفت: اگرخداوند دفاع مقدس را قرار نداده بود ارزش ها ازبین می رفت.

به گزارش «دیارباران»، آیت الله زین العابدین قربانی دقایقی پیش در رژه نیروهای مسلح گیلان در اولین روز از هفته دفاع مقدس در میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت، اظهار کرد: خداوند در نبرد باکسانی که جنگ را به انسان تحمیل می کنند اجازه قتال وجهاد داده است، اظهار کرد: جنگی که اسلام قبول دارد فقط نبرد در راه خداست.

وی با بیان اینکه برای تحقق اهداف الهی می جنگیم، افزود: اگرخداوند دفاع مقدس را قرار نداده بود فرهنگ ایرانی و اسلامی وارزش ها ازبین می رفت.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه رزمندگان اسلام با حفظ جان خود از انقلاب محافظت کردند، افزود: سرانجام شورای امنیت سازمان ملل عراق را متجاوز شناخت.

قربانی تأکید کرد: جنگ در این راه برای ما نعمت بود و اگر شهادت و راه سید الشهدا(ع) نبود اسلامی هم باقی نمی ماند.

وی با بیان اینکه لبخند دشمن توطئه است چون دنبال اهداف سلطه گرانه خود است، ادامه داد: زیر سایه مقام معظم رهبری و با حفظ شور و شعور انقلابی و دیپلماسی و نرمش قهرمانانه در مذاکرات خواسته هایمان رابه کرسی می نشانیم.