کد خبر: 32480تاریخ انتشار : 8:23:31 - سه شنبه 22 سپتامبر 2015

طرح آبروی شهدا برای اولین بار در محلات شهدای فومن برگزار میشود

سرهنگ پاسدار علی توشه در نشست خبری سپاه ناحیه این شهرستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اظهار کرد: برگزاری صبحگاه مشترک در صبح فردا، برنامه آغاز این هفته است. به گزارش بهجت نیوز ؛فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه طرح آبروی شهدا برای اولین بار در محلات و کوچه های شهدای این شهر برگزار میشود،گفت: […]

سرهنگ پاسدار علی توشه در نشست خبری سپاه ناحیه این شهرستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اظهار کرد: برگزاری صبحگاه مشترک در صبح فردا، برنامه آغاز این هفته است.

به گزارش بهجت نیوز ؛فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه طرح آبروی شهدا برای اولین بار در محلات و کوچه های شهدای این شهر برگزار میشود،گفت: مراسم گرامیداشت مادران و پدران شهدا و بیش از صد برنامه دیگر در هفته دفاع مقدس در فومن برگزار خواهد شد.

وی از افتتاح مرکز قلب و عروق در درمانگاه حضرت ولی عصر (عج) سپاه ناحیه فومن خبرداد و افزود: هر روز در مرکز قلب درمانگاه حضرت ولیعصر(عج) سپاه ناحیه فومن مستقر می باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰ میلیون تومان برای راه اندازی این بخش تامین اعتبارنموده ایم،یادآروشد: دستگاه های اکو، تست ورزش،هولتر،نوار قلب،شوک و سونوگرافی برای این بخش خریداری شده است.

توشه با اشاره به برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در پارک شهر فومن،ادامه داد : در این نمایشگاه طرح های اقتصاد مقامتی سپاه ناحیه فومن از قبیل پرورش قارچ ، زنبور عسل ،زالو طبی و محصولات تبدیلی به نمایش گذاشته میشود.

سرهنگ پاسدار علی توشه افرود: زمان جنگ تحمیلی را ۲ هزار و ۸۸۷ روز بود و در این جنگ : ۱۰۰۰ روز نبرد فعال در این هشت سال به وقوع پیوست.

فرماندهی سپاه ناحیه فومن با تاکید براینکه انقلاب اسلامی با ظهور خود لیبرال غرب و سوسیال شرق را به چالش عمیقی فرو برد،خاطرنشان کرد: بیداری اسلامی،شکل گیری تمدن اسلامی و جامعه اسلامی از اهداف امام خمینی ( ره) برای تشکیل انقلاب اسلامی بود.

این مسئول جنگ تحمیلی را اولین فتنه دشمن علیه ایران دانست و اضافه کرد: دفاع مقدس معادلات دشمنان را نقش برآب کرد.

وی با تاکید براینکه مردم ایران مردمی با ایمان ، پایدار و مقاومی هستند،متذکرشد: انقلاب اسلامی موجب احیا مکتب سازنده و نهضت های آرمانگراو ایدئولوژی وجهانگیر شد.

این مسئول با اشاره به اینکه شیرینی های زیادی پس از تلخی ابتدا جنگ نصیب ایران شد،گفت : ایران در دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت دنیا را درهم ریخت.

توشه با بیان اینکه حادثه عظیم دفاع مقدس در یادها باقی می ماند،تصریح کرد: دفاع مقدس غرور،سرافرازی ، حماسه آفرینی و مقاومت را در نسل های آینده برجای خواهد میگذارد.

فرماندهی سپاه ناحیه فومن روحیه استکبار ستیزی ، مبارزه با نظام سلطه و اتحاد ملی را ره آورد دفاع مقدس بیان کرد و افزود: استراتژی دشمن بر اندازی نظام سلطه است و این استراتژی فقط در نوع تکنیک هایش تغییر میکند.

علی توشه با اشاره به اینکه حمله عراق به ایران با هدف از پیش تعیین شده ای انجام شده بود،متذکرشد: رژیم بعثی در سه جبهه شمالی،جنوبی و میانی جنگ تمام عیاری را علیه نظام نوپا اسلامی راه اندازی کرد.

این مسئول با بیان اینکه ۷۲ هزار نظامی عراقی در جنگ به اسارت گرفته شدند،یادآورشد:دفاع مقدس باعث نمایان شدن دوستان و دشمنان ایران شد.