کد خبر: 32398تاریخ انتشار : ۱۳:۴۸:۱۶ - شنبه ۲۸ شهر ۱۳۹۴

شوخی با خوانندگان زیرزمینی در خندوانه + فیلم

نویسنده طنز صدا و سیمای کشورمان شب گذشته کنایه جانانه ای به خوانندگان زیرزمینی زد. به گزارش بهجت نیوز ؛ امیرمهدی ژوله که پای ثابت سریال های مهران مدیری ست، در بخش هایی از اجرای شب گذشته خود در برنامه خندوانه، کنایه های ظریفی به خوانندگان زیرزمینی و حواشی آن ها زد. … دانلود

نویسنده طنز صدا و سیمای کشورمان شب گذشته کنایه جانانه ای به خوانندگان زیرزمینی زد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ امیرمهدی ژوله که پای ثابت سریال های مهران مدیری ست، در بخش هایی از اجرای شب گذشته خود در برنامه خندوانه، کنایه های ظریفی به خوانندگان زیرزمینی و حواشی آن ها زد.

دانلود

 1. همشهری گفت:

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین امیرمهدی ژوله شب گذشته در بخشی از استندآپی که اجرا کرد، با امیرتتلو و رضایا دو خواننده‌ی زیرزمینی شوخی کرد. امیرتتلو ساعتی پس از این اجرا به این واکنش نشان داد. رضایا نیز با انتشار پستی نظر خود را در اینباره اعلام کرد. اما با لحنی متفاوت نسبت به تتلو.
  امیررضا طاری معروف به رضایا با انتشار تصویری از ژوله در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت:
  «جناب آقای امیرمهدی عزیز یا همون کاراکتر ( ژوله ) خیلى لطف کردن تو برنامه خندوانه اسم منو آوردن.واسه من که خودم طرفدار این برنامه هستم باعث افتخاره که اسمم تو این برنامه گفته شد.این دوستان واسه شادى شما زحمت میکشن پس لطفا دنبال حاشیه و جنگ نباشید.از خدا میخوام روزى که من و بقیه دوستانم مجوز بگیریم و بتونیم به صورت رسمى به شما خدمت کنیم.شب خوش»

  اما ژوله نیز با انتشار متن زیر به این خواننده پاسخ داد:

  «رضایا عزیزم دوست خوب.پسر محجوب عزیز.ممنونم از سعه صدرت.از میزان درک و فهمت از مفهوم طنز و کمدی.ممنونم از این برخورد دوستانه و بزرگوارانه ت با شوخی کوچیکی که از کنارت رد شد.
  ما برای اوردن لبخند و بیشتر کردن دوستی ها و کم کردن از تنش ها و استرس ها و دعوا ها و قیل و قال ها تو خندوانه دور هم جمع شدیم.همه اون چیزهایی که آرزوی تو و هنرت هم هست…روی ماهتو میبوسم و آرزو میکنم به زودی زود با رفع همه موانع صدای خودتون رو به گوش دوستداراتون برسونید.مخلصیم.یا علی.»