کد خبر: 32282تاریخ انتشار : 16:24:57 - پنجشنبه 17 سپتامبر 2015

۴۲۰ تعاونی در شهرستان فومن فعالیت دارند

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فومن از فعالیت ۴۲۰ تعاونی در این شهرستان خبرداد و گفت: شرکت توسعه عمران فومن راه اندازی شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ حسین واقفی صبح امروز در نشست تعاونی های این شهرستان در فرماندرای فومن،با تصریح براینکه ۴۲۰ تعاونی در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند،اظهار کرد: با […]

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فومن از فعالیت ۴۲۰ تعاونی در این شهرستان خبرداد و گفت: شرکت توسعه عمران فومن راه اندازی شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حسین واقفی صبح امروز در نشست تعاونی های این شهرستان در فرماندرای فومن،با تصریح براینکه ۴۲۰ تعاونی در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند،اظهار کرد: با فعالیت تعاونی ها در فومن، بیش از ۱۷۰۰ شغل ایجادشده است.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فومن تعاونی سهام عدالت،مسکن مهر،دهیاران ، شهرک های صنعتی و تاکسیرانی را ازبزرگترین تعاونی های این شهرستان بیان کرد و افزود: پروژه ساخت مسکن مهرف مجددا از سر گرفته شده است.

وی از واگذاری ده واحد مسکونی ، مسکن مهر در مهرماه امسال خبرداد ، خاطرنشان کرد: با کسب اعتبار و پیگیری های مسئولین شهرستان، سهم آورده مردم کم شده است.

واقفی با اشاره به تحویل ۶۰ واحد از مسکن تعاونی بسیجیان فومن در ماه آینده،یادآورشد: شرکت توسعه عمران فومن راه اندازی شده است.

حسین واقفی با تصریح براینکه نیمی از مردم فومن میتوانند در شرکت توسعه عمران شهرستان سهام دار باشند،افزود: دریافت تسهیلات کم بهره نیاز بخش تولید و تعاونی می باشد./عرفان منصوریان

  1. آقای ریس عزیز!سخنان شماانسان رابه یادضرب المثل گیلکی”من مرا قربان” می اندازد!! انشاالله که سوپرمارکت عباسپوروپسران (تعاونی سابق مصرف فرهنگیان فومن)جزوآمارپروپیمان شما نیست که اگرهست مافرهنگیان به اصل واساس تعاونی بدبین می شویم!!

  2. کاوه گفت:

    امیدوارم گفته ها صحت داشته باشه اقای رییس