کد خبر: 32277تاریخ انتشار : 16:22:48 - پنجشنبه 17 سپتامبر 2015

تا دو هفته آینده 3G همراه اول در شهر فومن راه‌اندازی خواهد شد

به‌ منظور ارتقای سیستم تلفن همراه و استفاده از نسل سوم 3G در شهرستان فومن، دکل آن به‌زودی نصب می‌شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ بهار امسال بود که خبر از راه اندازی اینترنت پرسرعت 3G در شهرستان فومن تا پایان خرداد ماه منتشر شد. حال بعد از گذشت سه ماه ؛ صبح امروز نماینده […]

به‌ منظور ارتقای سیستم تلفن همراه و استفاده از نسل سوم 3G در شهرستان فومن، دکل آن به‌زودی نصب می‌شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ بهار امسال بود که خبر از راه اندازی اینترنت پرسرعت 3G در شهرستان فومن تا پایان خرداد ماه منتشر شد.

حال بعد از گذشت سه ماه ؛ صبح امروز نماینده مردم فومن در خبری تازه از راه اندازی اینترنت نسل سوم تا دو هفته اینده در شهر فومن خبر داد.

ناصر عاشوری پیش از ظهر امروز،از راه اندازی سیستم اینترنت 3G در شهر فومن خبرداد و اظهار کرد: مرکز شهر فومن در ده روز آینده دارای اینترنت 3G میشود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با تصریح براینکه شهر فومن نیازمند قرار گیری شش دکل اینترنت پرسرعت می باشد،افزود: یک دکل در مرکز مایکرویو فومن برای شروع تا ده روز آینده نصب میشود

وی با اشاره به نصب سه سامانه بر روی هر دکل،خاطرنشان کرد: دکل نخست فومن دو سامانه اش نصب شده و یک سامانه برای اتمام تا ده روز آینده نصب خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه دکل فعلی فقط مرکز شهر را تحت پوشش قرار خواهد داد،متذکرشد: پنج دکل دیگر نیازمند ساخت زیر ساخت است که تا ماه های آینده نصب میشوند.

  1. آرش گفت:

    دو هفته شد و هنوز اینرتنت 3G در شهر فومن وجود ندارد
    خواهشا پیگیری کنید
    ضمن اینکه پیگیری اینترنت 3g می بایست با ایرانسل انجام شود چرا که بدون شک کیفیت متفاوتی ارایه خواهد داد