کد خبر: 32272تاریخ انتشار : 16:06:51 - پنجشنبه 17 سپتامبر 2015

برخی گروه‌ها به تهمت و سیاسی کاری علیه من دست زدند

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون اختیار برپایی دفتر مراجعات برعهده خودم هست و هرجا بخواهم آنرا برپا میکنم. به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری صبح امروز در نشست خبری در فرمانداری فومن توافق هسته ای را توافقی مبارک برشمرد و اظهار کرد: بحث ها و اختلاف نظرها از […]

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون اختیار برپایی دفتر مراجعات برعهده خودم هست و هرجا بخواهم آنرا برپا میکنم.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری صبح امروز در نشست خبری در فرمانداری فومن توافق هسته ای را توافقی مبارک برشمرد و اظهار کرد: بحث ها و اختلاف نظرها از سر دلسوزی است.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس مقید به اجرای قوانین هستند، افزود: اگر توافقات هسته ای به مجلس کشیده شود، اختیارات دولت کم خواهد شد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هیچ جا عرف نیست که ابتدا مذاکرات در مجلس تصویب شود اما مذاکراتی که در مرحله نهایی قرار دارد میت اند به مجلس آورده شود.

عاشوری با بیان اینکه تصویب کلیات از سوی مجلس مشکلی ندارد،تاکید کرد: وارد شدن ابتدایی به جزییات در امر مذاکرات اختلال ایجاد می کند.

این مسئول با اشاره به اعتراض اخیرش برای پروژه پل ورودی شهر فومن ،افزود: بعضی گروه ها پس از این اقدام به تهمت و سیاسی کاری دست زدند، بنده بیش از ۱۰ بار در مجلس برای پل ورودی فومن تذکر دادم که اسناد آن نیز موجود است.

وی با بیان اینکه سواستفاده گران را به خدا واگذار میکنم،تصریح کرد: چندین سند برای پیگیری کارهای این پل موجود است و طبق قانون اختیار برپایی دفتر مراجعات برعهده خودم هست و هرجا بخواهم آنرا برپا میکنم، تاکنون سه بار بدون چادر زدن از مردم رای گرفته ام و دلیل این کارم به هیچ وجه انتخابات پیش رو نبود.

عاشوری با بیان اینکه چهار معاون وزیر و سه بار استاندار را برای بازدید به پروژه آورده ایم، گفت: وزیر به احترام بنده پیمانکار پل را نیز برای ملاقات پذیرفت.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما پیگیر مسائل پل بودیم و چادر زدن آخرین راه بود گفت:یازده سال مدت ساخت این پل وهن به نظام است.

این مقام مسئول ادامه داد: پیمانکار دنبال گروکشی است تا مطالبات گذشته خود را از پروژه های دیگر بگیرد، پس از آماده شدن پل مسائل زیادی را افشا خواهم کرد.

وی از اتمام سه ماهه این پل خبرداد و گفت: تابلو روز شمار اتمام این پل با دستور فرماندار انجام خواهد شد.

عاشوری با تصریح بر اینکه تا سه سال آینده پروژه گاز رسانی فومن و شفت به اتمام می رسد گفت: در فومن ۷ خوشه گازرسانی داریم و به غیر از ماسوله کل شهرستان فومن ا ز نعمت گار برخوردار می شوند

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به انتخاب جایگاه نا مناسب برای احداث مسکن مهر شهرستان فومن گفت: بعلت همجواری با رودخانه مجبور به دیواره سازی شدیم و دو میلیارد تومان به هزینه خانه ها افزوده شد.

وی شهرستان های فومن و شفت را دارای رتبه اول راه سازی در گیلان برشمرد و گفت: بنده یک نماینده میدانی هستم، کافیست مردم عملکرد بنده و زمان های قبل را مقایسه کنند./عرفان منصوریان

 1. محمدحسن گفت:

  آقاي عاشوري ما از اينكه نماينده اي داريم كه توان رايزني با دو تا وزير رو براي اعتبار نداره و بايد چادر بزنه براي يه پل شرمنده هستيم اگه تو تهران نماينده ها بخواهند چادر بزنن براي پروژه ها …..

 2. حسن گفت:

  سلام حرکات پوپولیستی جناب آقای عاشوری برای ساختن کوه درفومن واقعا خجالت آوراست حال نشست خبری گذاشته درفرمانداری که چه ……. شماتمام توان خودرابگذاربرای خراب کردن این پل که پل نیست بلکه کوه ساخته اند ودررابطه بارای گرفتن درسه دوره میفرمایند خودت میدانی باپیامبردرون ووجدانت که انشاالله به آن رجوع فرمایید

 3. روشن گفت:

  سلام، اون از تحلیل ایشان از برجام و نظرشان از ورود مجلس شورای اسلامی که نشان میدهد وقت نکرده اند صبحت های رهبری را در خصوص نقش مجلس در بررسی این توافق را بشنوند یا بخوانند! و این هم از اقدامات نمایشی اخیرشان که به تحقیق تا انتخابات بیشتر هم خواهد شد. فااین تذهبون؟

 4. محسن گفت:

  سر کوه بلند نی می زنم نی شتر گم کرده ام پی می زنم پی