کد خبر: 32258تاریخ انتشار : 8:36:39 - پنجشنبه 17 سپتامبر 2015

مراسم تجلیل از ٤٠ دانش آموز ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان فومن برگزار شد

مراسم تجلیل از ٤٠ دانش آموز ممتاز شاهد و ایثارگر که در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ رتبه ممتاز با معدل بالا را کسب کرده اند با حضور دانش اموزان و اولیا و نیز مسوولین شهرستان برگزار گردید. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن در این مراسم بیان داشت هدف […]

مراسم تجلیل از ٤٠ دانش آموز ممتاز شاهد و ایثارگر که در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ رتبه ممتاز با معدل بالا را کسب کرده اند با حضور دانش اموزان و اولیا و نیز مسوولین شهرستان برگزار گردید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن در این مراسم بیان داشت هدف از این برنامه انگیزه مضاعف برای این عزیزان و ترغیب سایرین در جهت اهمیت دادن به درس و تحصیل می باشد

وی گفت تعامل بسیار خوب اداره اموزش وپرورش منجر شده است تا بتوان تشکیل جلسات ستاد شاهد به بهترین شکل انجام بشود و این مهم در رشد تحصیلی این دانش آموزان مفید است.

همچنین رجب پور رییس اداره اموزش وپرورش این شهرستان در سخنانی گفت: هر اقدامی که به رشد علمی و تربیتی این عزیزان منجر بشود از جانب این اداره دریغ نمی شود و اماده هر گونه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران هستیم.

در ادامه عامر معاون فرماندار فومن با اشاره به رخدادهای روز و تاثیر ایران اسلامی در منطقه و جهان افزود : اگر چه استکبار می گفت گزینه ها روی میز است ولی هرگز جرات ان را ندارد چون این کشور توسط رهبری شایسته اداره و انسانهای ایثارگر مثل پدران شما و شما جوانان را دارد.

وی اهمیت علم را والا دانست و گفت باید شما راه پدران خود را امروز با فراگیری علم در سنگر دیگری ادامه دهید.

در پایان با لوح تقدیر و هدیه از این عزیران تجلیل شد.

فومن (2) فومن (3) فومن (4)