کد خبر: 32237تاریخ انتشار : 14:56:16 - پنجشنبه 17 سپتامبر 2015

آبشار زیبای دوقلو گشت رودخان + عکس

شهرستان فومن بلاشک یکی از قطب های گردشگری شمال کشور می‌باشد که با داشتن مناظر بکر و دست نخورده پذیرای بسیاری از گردشگران است. به گزارش بهجت نیوز ؛ از جمله یکی از این راه های زیبا اما ناشناخته مسیر گشت رودخان است. مسیر گشت رودخان مستقیما در پشت دیزاب قرار دارد. برای طی این […]

شهرستان فومن بلاشک یکی از قطب های گردشگری شمال کشور می‌باشد که با داشتن مناظر بکر و دست نخورده پذیرای بسیاری از گردشگران است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ از جمله یکی از این راه های زیبا اما ناشناخته مسیر گشت رودخان است.

مسیر گشت رودخان مستقیما در پشت دیزاب قرار دارد. برای طی این مسیر می‌توان دوشبانه روز را در نظر گرفت تا هم خستگی کمتری را متحمل شد و هم از زیبایی و جاذبه‌های مسیر بیشتر لذت برد.

یکی از مسیرهای بکر و نسبتا صعب العبور در میان مسیرهای آببر به ماسوله و آببر به قلعه رود خان مسیر گشت رودخان است. این مسیر که از گردنه دیزاب به سمت یال گردسایه و سپس روستاهای ماکوله وا و یا گشت رودخان ادامه دارد، دارای طبیعتی بکر و زیباست.

از نظر کوتاه بودن مسافت طی شده نسبت به مسیر آببر-ماسوله و آببر-قلعه رودخان، مسیر گشت رودخان است. بدلیل اینکه تمامی مسیرها از گردنه دیزاب به سمت مقاصد منحرف میشوند.

اما مسیر گشت رودخان مستقیما در پشت دیزاب قرار دارد. برای طی این مسیر می‌توان دوشبانه روز را در نظر گرفت تا هم خستگی کمتری را متحمل شد و هم از زیبایی و جاذبه‌های مسیر بیشتر لذت برد.