کد خبر: 32189تاریخ انتشار : ۵:۲۱:۰۳ - چهارشنبه ۲۵ شهر ۱۳۹۴

جلسه شورای مشورتی در حوزه ایثارگران شهرستان فومن برگزار شد

فرماندار فومن در محل ساختمان این اداره با شورای مشورتی در حوزه ایثارگران تشکیل جلسه داد. به گزارش بهجت نیوز؛در این نشست فرماندار شهرستان فومن به ویژگی های شورای مشورتی که همفکری و تعامل ایثارگران با فرمانداری جهت یافتن راه کارهای صحیح درخصوص مسائل مربوط به ایثارگران است اشاره کرد. مومنی زاده با بیان اینکه […]

فرماندار فومن در محل ساختمان این اداره با شورای مشورتی در حوزه ایثارگران تشکیل جلسه داد.

به گزارش بهجت نیوز؛در این نشست فرماندار شهرستان فومن به ویژگی های شورای مشورتی که همفکری و تعامل ایثارگران با فرمانداری جهت یافتن راه کارهای صحیح درخصوص مسائل مربوط به ایثارگران است اشاره کرد.

مومنی زاده با بیان اینکه نظرات مشورتی در این شورا اخذ خواهد شد تا به عنوان مصوبه قابل پیگیری باشد افزود: امیدواریم در سایه همفکری و تعامل با اعضای شورای مشورتی قدمی برای رفع مشکلات ایثارگران در شهرستان برداشته شود.

وی با اشاره به آئین نامه شورای مشورتی مهمترین اهداف آن را بهره گیری از ظرفیت ایثارگران در جهت توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و ایثار و شهادت در سطح جامعه، استفاده از نظرات مشورتی ایثارگران در رشد و توسعه ملی و منطقه ای بیان کرد.

وی همچنین، استفاده از نظرات مشورتی ایثارگران در مسائل مربوط به جامعه ایثارگری، تقویت حلقه اتصال بین خانواده های شهدا و ایثارگر و مسئولان شهرستانی و استانی و ایجاد همدلی و نزدیکی در جامعه ایثارگری و مرتفع کردن مشکلات ایثارگران از طریق سیاست گذاری های منطقه ای را از دیگر اهداف شورا اعلام کرد.

فرماندار فومن ،جلسات با ایثارگران را با اهمیت دانست و بیان داشت که احیا کارگروه گلزار شهدا باید صورت پذیرد.

مومنی زاده ادامه داد: در دیدارهای هدفمند از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر که انجام می شود بدنبال رفع مشکلات این خانواده ها در حد توان باید بود.

در ادامه این جلسه ضمن بیان نظرات حاضرین در مورد موضوعات ایثارگری تبادل نظر گردید.