کد خبر: 32189تاریخ انتشار : 5:21:03 - چهار شنبه 16 سپتامبر 2015

جلسه شورای مشورتی در حوزه ایثارگران شهرستان فومن برگزار شد

فرماندار فومن در محل ساختمان این اداره با شورای مشورتی در حوزه ايثارگران تشكيل جلسه داد. به گزارش بهجت نیوز؛در این نشست فرماندار شهرستان فومن به ویژگی های شورای مشورتی که همفکری و تعامل ایثارگران با فرمانداری جهت یافتن راه کارهای صحیح درخصوص مسائل مربوط به ایثارگران است اشاره کرد. مومنی زاده با بیان اینکه […]

فرماندار فومن در محل ساختمان این اداره با شورای مشورتی در حوزه ايثارگران تشكيل جلسه داد.

به گزارش بهجت نیوز؛در این نشست فرماندار شهرستان فومن به ویژگی های شورای مشورتی که همفکری و تعامل ایثارگران با فرمانداری جهت یافتن راه کارهای صحیح درخصوص مسائل مربوط به ایثارگران است اشاره کرد.

مومنی زاده با بیان اینکه نظرات مشورتی در این شورا اخذ خواهد شد تا به عنوان مصوبه قابل پیگیری باشد افزود: امیدواریم در سایه همفکری و تعامل با اعضای شورای مشورتی قدمی برای رفع مشکلات ایثارگران در شهرستان برداشته شود.

وی با اشاره به آئین نامه شورای مشورتی مهمترین اهداف آن را بهره گیری از ظرفیت ایثارگران در جهت توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و ایثار و شهادت در سطح جامعه، استفاده از نظرات مشورتی ایثارگران در رشد و توسعه ملی و منطقه ای بیان کرد.

وی همچنین، استفاده از نظرات مشورتی ایثارگران در مسائل مربوط به جامعه ایثارگری، تقویت حلقه اتصال بین خانواده های شهدا و ایثارگر و مسئولان شهرستانی و استانی و ایجاد همدلی و نزدیکی در جامعه ایثارگری و مرتفع کردن مشکلات ایثارگران از طریق سیاست گذاری های منطقه ای را از دیگر اهداف شورا اعلام کرد.

فرماندار فومن ،جلسات با ايثارگران را با اهميت دانست و بيان داشت كه احيا كارگروه گلزار شهدا بايد صورت پذیرد.

مومني زاده ادامه داد: در ديدارهاي هدفمند از خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر كه انجام مي شود بدنبال رفع مشكلات اين خانواده ها در حد توان بايد بود.

در ادامه اين جلسه ضمن بيان نظرات حاضرين در مورد موضوعات ايثارگري تبادل نظر گردید.