کد خبر: 32159تاریخ انتشار : 4:46:12 - چهار شنبه 16 سپتامبر 2015

بیش از 100 برنامه فرهنگی و ورزشی و هنری برای هفته دفاع مقدس برگزار میشود

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و بصیرتی در این شهرستان برگزار می‌شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ فردین میرزاپور، جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس برگ زرین […]

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و بصیرتی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ فردین میرزاپور، جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس برگ زرین دلاوری جوانان میهن اسلامی برای دفاع از شرف و ناموس کشورمان است.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که یادی از شهدا کنیم، افزود: هفته دفاع مقدس به این جهت دفاع نامیده شد که دفاع از میهن و سرزمین ما در آن صورت گرفته است و به این جهت مقدس است زیرا با ارزش‌های دینی ما گره خورده است.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: هفته دفاع مقدس در واقع نشان دهنده عظمت ملت ایران به رخ استکبار جهانی و کشورهایی که هنوز ظلم ستیزی خود را بر ملت جمهوری اسلامی ایران تمام نمی‌کنند و ادامه می‌دهند، است.

دفاع مقدس شالوده اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

میرزایی با بیان اینکه دفاع مقدس شالوده اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: دفاع مقدس در واقع مجموعه در هم تنیده از عزت‌ها و جلوه‌های جهاد و جمال کشور است.

وی با بیان اینکه امروز عظمت و اقتدار ما مرهون فداکاری‌های شهداست، خاطرنشان کرد: همراهی مسئولان در برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس و اجرایی شدن زیبای این برنامه‌ها در شهرستان می‌تواند مسئولیت ما را نسبت به شهدا و خانواده شهدا زیاد کند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما می‌توانیم با همدلی و همزبانی»، برگزار می‌شود، اظهار کرد: بیش از یکصد ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و بصیرتی در این شهرستان برنامه‌ریزی شده است.

میرزایی با بیان اینکه این برنامه‌ها درسطح پایگاه‌ها بسیج، حوزه‌های مقاومت و در سطح ادارات به مرحله اجرا در می‌آید، افزود: از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس رژه‌موتوری و صبحگاه مشترک در 31 شهریور است که اجرا می‌شود.

وی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا وعطرآگین کردن مزار شهدا، پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری یادواره شهدای شهرستان فومن و برگزاری طرح آبروی محله از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در فومن است.