کد خبر: 32156تاریخ انتشار : 4:42:52 - چهار شنبه 16 سپتامبر 2015

در هفته دفاع مقدس طبق روال قبلی برنامه خواهیم داشت

فرماندار فومن بر لزوم ارج نهادن به ایثار، فداکاری و جانفشانی‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران و خانواده آنها در جامعه تاکید کرد. به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن اظهار کرد: پایداری بی‌نظیر و بی‌سابقه ملت ایران در سایه و تحت هدایت و رهبری امام راحل در جریان دفاع هشت ساله همه معادلات […]

فرماندار فومن بر لزوم ارج نهادن به ایثار، فداکاری و جانفشانی‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران و خانواده آنها در جامعه تاکید کرد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن اظهار کرد: پایداری بی‌نظیر و بی‌سابقه ملت ایران در سایه و تحت هدایت و رهبری امام راحل در جریان دفاع هشت ساله همه معادلات مادی، سیاسی و نظامی را در عرصه بین‌الملل به هم زد.

وی افزود: در شهریور ماه 59 وقتی انقلاب اسلامی به تازگی به پیروزی رسید و نظام نوپای جمهوری اسلامی مستقر شده بود و هنوز از ثبات ساختاری لازم برخوردار نبود و درگیر مسائل داخلی و مبارزه با ضد انقلاب بود که نیروهای مسلح از انسجام لازم برخوردار نبودند، سپاه تازه تاسیس شده بود سرزمین و میهن ما به طور همه جانبه مورد حمله ناجوانمردانه بعثی قرار گرفت که همه دنیا پشتش بود.

فرماندار فومن گفت: ملت ما با مقاومت، ایثار، ایستادگی و با جان و مال و اهدای خون بهترین عزیزانش برای اولین بار در تاریخ اجازه تصرف وجبی از خاک پاک جمهوری اسلامی را به دشمن نداد و سربلند و سرافراز از این جنگ بزرگ منطقه‌ای خارج شد.

مومنی‌زاده تصریح کرد: این فراز پرافتخار از تاریخ جمهوری اسلامی از حافظه مردم ما و از حافظه بشریت هرگز حذف نخواهد شد و امروز و هر روز وظیفه داریم که به ایثار و پایمردی و پایداری همه ملت احترام بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم فرهنگی که الهام گرفته از فرهنگ عاشورایی است همچنان در آسمان این میهن بدرخشد و به نسل‌های آینده منتقل شود و بیش از پیش گسترش پیدا کند.

فرماندار فومن با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس طبق روال هر ساله برنامه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری و یادواره‌های شهدا برگزار می‌شود، اظهار کرد: مسئولان ادارات و نهادها در گرامیداشت این ایام و برگزاری هر چه بهتر این برنامه‌ها همه نوع همکاری لازم را داشته باشند.