کد خبر: 32145تاریخ انتشار : 15:41:57 - سه شنبه 15 سپتامبر 2015

آموزش تخصصی بدمینتون ویژه بانوان در شهرستان فومن برگزار میگردد

داور رسمی فدراسیون بدمینتون ایران گفت : آینده بدمینتون در شهرستان فومن با برنامه‌های پیش رو، روشن و خوب ارزیابی می‌شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ ملاحت ابرشهر مربی و داور رسمی فدراسیون بدمینتون ایران با بیان اینکه ورزش بدمینتون نسبت به قبل پیشرفت قابل توجهی داشته است ، گفت : بدمینتون شهرستان به توسعه […]

داور رسمی فدراسیون بدمینتون ایران گفت : آینده بدمینتون در شهرستان فومن با برنامه‌های پیش رو، روشن و خوب ارزیابی می‌شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ملاحت ابرشهر مربی و داور رسمی فدراسیون بدمینتون ایران با بیان اینکه ورزش بدمینتون نسبت به قبل پیشرفت قابل توجهی داشته است ، گفت : بدمینتون شهرستان به توسعه اماکن تخصصی این رشته نیاز دارد

وی ادامه داد : توسعه ورزشی در شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود نیازمند توجه بیشتر مسئولین و علی الخصوص رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان است.

این مربی بدمینتون بانوان در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وضعیت سخت افزاری بدمینتون فومن تصریح کرد: بدمینتون بانوان به توسعه اماکن تخصصی این رشته نیاز دارد زیرا بدمینتون ما در سطح کشور با استان‌هایی رقابت می‌کند که چندین سالن مجهز و اختصاصی بدمینتون دارند.

ابرشهر افزود : با برنامه ریزی صورت گرفته در فصل تابستان بیش از 30 نفر از بانوان در این کلاس‌های آموزشی ثبت‌نام و شرکت کردند.

وی در پایان با بیان اینکه متقاضیان برای شرکت در دوره های جدید میتوانند با حضور در باشگاه انقلاب فومن و یا تماس با شماره 09376978545 (خانم اَبَرشهر) اقدام به ثبت نام نمایند ، تاکید کرد : این دوره ها برای همه بانوان در رده سنی نونهال ، نوجوان ، جوان و بزرگسال برگزار خواهد شد.