کد خبر: 32106تاریخ انتشار : 19:29:45 - یکشنبه 13 سپتامبر 2015

نزدیک است ...؟!

خداحافظی حاج ناصر عاشوری با مجلس شورای اسلامی+عکس

یکی از تلخ ترین روزها برای هر نماینده و اطرافیانش خداحافظی کاندیدای مورد نظرشان با شور و حال روزهای نمایندگی و حضور در مجلس است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ شهرستان فومن از ابتدا تاکنون نمایندگان مختلفی را روانه مجلس کرده است ؛ از جمله این افراد میتوان به ترتیب از مصطفی فومنی حائری ، سیدعباس صفوی کوهساره ، محمدحسین افتخاری ، محمدرضا شفیعی کاس احمدانی ، ناصر عاشوری قلعه رودخانی ، رسول جماعتی مالوانی ، علی میرزایی فلاح آبادی و… نام برد.

هر کدام از این هفت نفر مطمئنا روزهای شاد و تلخی را در دوره چهار ساله شان گذرانده اند. روزهایی که خاطرات بسیاری را هم برای خودشان و هم برای مردم رقم زده است اما به واقع چیزی که شاید تا مدت ها در ذهن هر کدامشان به طور مداوم باقی مانده است ، روزی است که باید از مجلس خداحافظی کنند و صندلی ریاست را به نفر بعدی بسپارند.

در این میان اما یکی از این هفت نفر بیش از بقیه طعم این موضوع را چشیده است ؛ ناصر عاشوری با حضور سه باره در مجلس شورای اسلامی که هر بار به صورت یکی در میان بوده، مطمئنا خاطرات بیشتری را به یادگار بُرده است و احتمال عقب ماندن در این دور برای وی زیاد به نظر می‌رسد…

خاطراتی از جمله شکست در رقابت های انتخاباتی در مقابل رسول جماعتی و یا اتفاقات شب اعلام رای در رقابت های مجلس هشتم که بسیاری از فومنی ها آن شب را به خوبی در خاطر دارند.حال در این دور جدید رقابت ها باید ببینیم که ایا باز هم تاریخ تکرار خواهد شد و وی از ورود به صحن مجلس باز خواهد ماند یا خیر ؟!

( تصویر آرشیوی مربوط به هفته نامه 4دی / خداحافظی عاشوری با مجلس هفتم و شروع نمایندگی میرزایی)

در هر صورت روزها و ماه ها و سال ها میگذرد و دیگر هیچ چیزی از نمایندگی برای هر فرد باقی نمی ماند ؛ جمله ای از بزرگان است که میفرمایند : هر کس منصوب شد به خدا ، عزت ، عظمت و شرافت پیدا می کند و کسی به مقامی در دنیا و آخرت نمی رسد مگر اینکه خودش را به خدا برساند . آنچه ما را از خدا دور می کند گناه است و آنچه ما را به خدا نزدیک می کند یاد خداست.

 1. واقع امر این است که عدم توفیق احتمالی نماینده محترم دردوره آتی که محتمل هم بوده،آنقدرهابرای خودایشان نارحت کننده نیست که، برای برخی اطرافیان وچاکران وهشم وخدم نامبرده زجرآوروباعث ملال خاطرواحتمالابیماری خواهدگردید.

 2. الحمد اللله

  صلوات ختم کنید

 3. نام شما گفت:

  اگر بدون رقابت بروند، می تواند ادعا کند که سایه ای از بزرگانی چون نلسون ماندالا، ماهاتیر محمد و نظیر اینهاست. اما اگر رقابت کند و برود، آن وقت بابد باقی عمرش را بسوزد و بسازد.

 4. مهران گفت:

  حاج ناصر این دوره مطمعنم اول خواهد شد بدلیل پشتکار ایشان وقدرت بیانی که دار..
  حاج ناصرعاشوری همیشه طرفدارای باثبات خودشو داره.

 5. اگر بدون رقابت بروند، می تواند ادعا کند که سایه ای از بزرگانی چون نلسون ماندالا، ماهاتیر محمد و نظیر اینهاست. اما اگر رقابت کند و برود، آن وقت بابد باقی عمرش را بسوزد و بسازد.

  کامت من در مهر ماه 94.