کد خبر: 32032تاریخ انتشار : 13:44:16 - جمعه 11 سپتامبر 2015

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد رشت:نباید نیروهای ارزشی را به تندروی متهم کرد

به نقل از  «دیارباران» ،کمیل کاس‌پور در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه بسیح دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی اظهار کرد: بسیج دانشجویی یادگار امام خمینی(ره)است. وی با بیان اینکه حول سه محور، تقوا، تدبیر مؤمنانه و تفکر بسیج دانشجویی باید برنامه‌ریزی کنیم، گفت: با تغییر اسمی هیچ […]

به نقل از  «دیارباران» ،کمیل کاس‌پور در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه بسیح دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی اظهار کرد: بسیج دانشجویی یادگار امام خمینی(ره)است.

وی با بیان اینکه حول سه محور، تقوا، تدبیر مؤمنانه و تفکر بسیج دانشجویی باید برنامه‌ریزی کنیم، گفت: با تغییر اسمی هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود مگر با تعاون و همکاری مستمر.

مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت گفت: دشمنی که علیه اتحاد کشور اسلامی برنامه‌ریزی می‌کند و در تلاش برای غالب کردن اندیشه باطل خود بر اندیشه حق جامعه مسلمان است باید بداند که در اندیشه واهی به سر می‌برد باید بداند که به یاری خداوند منان و با اتحاد مسلمانان تا ۲۵ سال آینده اثری از اسرائیل نخواهد بود.

کاس‌پور مهم‌ترین برنامه‌های در دست اقدام را برای دانشجوهای جدید الورود برشمرد و تصریح کرد: در این راستا طرح محبت رادر اولویت کار قرار داده‌ایم.

مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت خاطرنشان کرد: این طرح در قالب اردوها و برنامه‌های ورزشی  نشست‌های طرح صالحین و اردوهای مذهبی انجام خواهد گرفت.

وی افزود: بودجه مربوط به این برنامه‌ها نیز توسط سازمان بسیج دانشجویی تأمین می‌شود.

کاس‌پور با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، تاکید کرد: نباید نیروهای ارزشی را به تندروی متهم کرد و تحت‌فشار قرار داد، زیرا همین افراد در زمان‌های حساس به داد کشور می‌رسند.

گفتنی است، در این مراسم کمیل کاس‌پور دانشجوی سال دوم رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی رشت به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی و از زحمات حسین محبتی در طول دوران یک ساله مسئولیتش تقدیر شد.