کد خبر: 31881تاریخ انتشار : 14:51:46 - سه شنبه 8 سپتامبر 2015

گاف عجیب هسته ای نماینده رشت! + سند

سخنان بهت آور ایمن آبادی در خصوص اجبار ایران برای حضور در مذاکرات هسته ای نشان دهنده عدم اطلاع یا اشتباه ناخواسته وی در خصوص نحوه آغاز مذاکرات بوده است. در حالیکه امام خامنه‌ای بارها در خصوص مذاکرات هسته‌ای و عدم مجبور شدن بلکه موافقت جمهوری اسلامی ایران به حضور در مذاکرات هسته‌ای تأکید فرموده‌اند؛ […]

سخنان بهت آور ایمن آبادی در خصوص اجبار ایران برای حضور در مذاکرات هسته ای نشان دهنده عدم اطلاع یا اشتباه ناخواسته وی در خصوص نحوه آغاز مذاکرات بوده است.

در حالیکه امام خامنه‌ای بارها در خصوص مذاکرات هسته‌ای و عدم مجبور شدن بلکه موافقت جمهوری اسلامی ایران به حضور در مذاکرات هسته‌ای تأکید فرموده‌اند؛ به طوریکه می‌فرمایند:

” میگویند ما تحریم کردیم، ایران مجبور شد بیاید پای میز مذاکره، نه، [این‌طور نیست]. ما قبلاً هم اعلان کردیم، قبل از این حرفها هم ما گفتیم [که] نظام جمهوری اسلامی درباره‌ی موضوعات خاصّی که مصلحت بداند، با این شیطان برای رفع شرّ او و برای حلّ مشکل، مذاکره میکند؛ معنای این آن نیست که این ملّت مستأصل شده است، ابداً.  “۱۳۹۲/۱۰/۱۹

غلام جعفرزاده ایمن آبادی از نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی در سخنانی که سایت محلی دیار میرزا به نقل از نامه آن را منتشر کرده است آورده است: نباید فراموش کنیم این نشست ها و مذاکرات هسته ای برای هر دو طرف بوده هم آمریکا مجبور به مذاکره بود و هم به نوعی ما با اجبار وارد این نشست ها شدیم. آمریکا مجبور بود چرا که ایران تا جایی در فن آوری هسته ای به پیشرفت رسیده بود که دیگر نیاز به آنها برای دستیابی به این فن آوری نداشت.

۱_۵۸۸۶۱۶۶۷۵۲۰۴۴۶۲۶۲۳۶۸

سخنان بهت آور ایمن آبادی در خصوص اجبار ایران برای حضور در مذاکرات هسته ای نشان دهنده عدم اطلاع یا اشتباه ناخواسته وی در خصوص نحوه آغاز مذاکرات بوده است؛ به طوریکه امیدواریم جعفرزده ایمن آبادی با مطالعه فرمایشات امام خامنه ای در خصوص مذاکرات هسته‌ای و عدم اجبار ایران که بلکه تقاضای آمریکایی ها و غربی ها و موافقت ایران برای مذاکرات هسته ای سخنان خود را اصلاح کند.

امیدواریم فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه مراقب باشیم، حنجره ما، بلندگوی دشمنان اسلام و قرآن نشود آویزه گوشمان باشد تا در مسیر اعتلای نظام بیش از پیش گام برداریم.