کد خبر: 31847تاریخ انتشار : 22:27:58 - دوشنبه 7 سپتامبر 2015

شائبه تبلیغاتی بودن بمب خبری نماینده فومن تا چه حد صحت دارد؟

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن امروز در جلسه بررسی وضعیت پل غیر هم سطح ورودی شهر فومن ضمن ترک جلسه گفت: دفترم را بر روی این پل مستقر می کنم تا، کسی صدایم بشنوند!! به گزارش بهجت نیوز ؛ ساعاتی پیش ناصر عاشوری در جلسه ساماندهی پل ورودی شهر فومن  با بیان اینکه از سال […]

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن امروز در جلسه بررسی وضعیت پل غیر هم سطح ورودی شهر فومن ضمن ترک جلسه گفت: دفترم را بر روی این پل مستقر می کنم تا، کسی صدایم بشنوند!!

به گزارش بهجت نیوز ؛ ساعاتی پیش ناصر عاشوری در جلسه ساماندهی پل ورودی شهر فومن  با بیان اینکه از سال 84 پروژه ساخت این پل آغاز شده است اظهار داشت: بیشتر از 10 سال است که با وزرای وقت، مدیران کل، استاندار و فرمانداران جلسه گذاشتیم و استاندار 5 مرتبه از این پل بازدید کرده است و افرادی با پست‌های مختلف که در وزارت راه و شهرسازی مشغول به کارند هم پیگیر ساخت این پل بودند.

وی افزود: به وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس تذکر دادم و به رئیس جمهور هم نامه‌نگاری شده است و در 4 شهریور در آخرین نطقی که در صحن علن مجلس شورای اسلامی داشتم درباره  ساخت پل صحبت کردم و  از پیگیری خسته نشده‌ام اما از دولت‌ و پیمانکار گله دارم.

نماینده مردم فومن و شفت بیان کرد: بنده 2 وظیفه دارم قانون‌گذاری و نظارت اما نه وزیر را استیضاح می‌کنم و نه طرح سئوال که وقت وزیر محترم را بگیرم اما از این پس دفتر کار خود را به روی پل ورودی شهر فومن انتقال می‌دهم و تمام عواقب داخلی و بین‌المللی این حرکت هم بر عهده خودم خواهد بود.

یَد طولای اقدامات عجیب نمایندگان مجلس

این دست اقدامات عجیب و کمتر دیده شده در میان نمایندگان مجلس سابقه ای طولانی دارد ؛ به طوری که هر چند وقت یک بار خبری از یک گوشه کشور بدین صورت انتشار می یابد.

1 – یکی از کلیشه ای ترین اقدامات برخی نمایندگان در زمان پیش از انتخابات اعلام خبر حضور نیافتن در دور بعدی انتخابات است.سال گذشته بود که حسن تامینی نماینده مردم رشت در یک ضیافت افطاری خبر از حضور نیافتن در در انتخابات سال 94 را داد.

2 – به هنگام ایراد نطق احمد جباری نماینده مردم پارسیان (گاوبندی) در مجلس شورای اسلامی، به یک باره نمایندگان استان هرمزگان پارچه نوشته ای به نشانه اعتراض به مصوبه انتزاع در معرض دید نمایندگان ملت قرار دادند.

3 – دو سال قبل عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در اعتراض به عدم اقدامات کافی دولت تدبیر و امید برای بحران خوزستان تذکرات جالبی را خطاب به آقای رئیس جمهور گفت که سوژه بسیاری از گرافیست ها و کاریکاتوریست ها شد. وی در نطقش گفت :گرد و غبار در خوزستان به قدری حاصل خیز است که می توان در هوای آن درخت کاشت! موجودات سه دسته اند: عده ای دارای شش، عده ای دارای آبشش و عده ای دارای خاکشش مثل مردم خوزستان!

4 – خبر استعفای اعتراضی 18 نماینده استان فارس را که یادتان است؟ 18 نماینده مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس در اعتراض به انتخاب استاندار جدید فارس(که از حامیان فتنه بود) صحن علنی مجلس را ترک کردند و استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه مجلس کردند.

5- گاهی اوقات مسائل فراتر از این اینها هم میرود و نمایندگان با مسئولین شهرستان خود درگیر میشوند ؛ برای مثال کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهشهای مجلس زمانی که پس از چند بار تذکر به رئیس دو اداره دیگر نمیتواند کم محلی آنها به سخنانش را تحمل کند به طور ناگهانی به نشانه اعتراض سخنان خود را نیمه تمام گذاشته و مراسم را ترک میکند.

6 – نماینده مردم مشکین شهر در جلسه علنی مجلس درپی ناکام ماندن از بیان تذکر خود با نوشتن این جمله که هیات رئیسه زور می گوید، بر روی مقوا اعتراض خود را به نسبت به هیات رئیسه اعلام کرد.

7 – فروردین امسال بود که غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار به نشانه اعتراض به اتفاقات رُخ داده در مکه که جنجال زیادی را بپا کرد و باعث لغو سفر بسیاری از حجاج به مکه و مدینه شد ؛ این نماینده سمنانی به صورت خودجوش سفرش به کشور عربستان را لغو کرد.

آیا این اقدامات تبلیغاتی است؟

این اقدام عاشوری که بازتاب زیادی هم در میان مسئولین استانی و کشوری و حتی رسانه های خبری داشته است به طور قطع یک مانور تبلیغاتی قوی برای وی محسوب میشود.

این عمل عجیب نماینده فومن فارغ از مسائل تبلیغاتی از چند جهت برای وی یک بُرد محسوب میشود : اولا که وی بخاطر این اقدام میتواند در میتینگ های انتخاباتی مانور فراوانی بدهد و ادعا کند که “خواستم اما نشد”! ؛ در ثانی زلزله این اقدام توان این را دارد که شدت صدای تریبون وی در مجلس را تقویت کند به طوری که خیلی از مسئولین دولتی از ترس این دست اقدامات حاضر به انجام دستورات وی خواهند شد! ، ثالثا ناصر عاشوری که پیش از این و با اعتماد به نفس بالا در خبرهای گوناگون وعده اتمام این پروژه را تا پایان سال داده بود بالاجبار باید دست به چنین کاری میزد زیرا به پایان نرسیدن این پروژه میتوانست یک برگ برنده برای مخالفان وی محسوب شود تا با این بهانه در رقابت های انتخاباتی پیشتازی کنند.

حال اما این اتفاق باعث شد تا بسیاری از مردم به اظهار نظرهای متفاوت پیرامون این بمب خبری نماینده فومن بپردازند.

قوی ترین شائبه ای که در میان کاربران شبکه های اجتماعی مطرح است این می‌باشد که این اقدام آقای نماینده صرفا یک کار تبلیغاتی پیش از شروع زمان رسمی تبلیغات است.

در آنطرف ماجرا هم طبیعتا عده ای به هواداری از این عمل عاشوری اقدام میکنند.عده ای دیگر هم از شهرستان شفت طلب چنین کاری را از اقای نماینده برای منطقه خودشان دارند.برخی هم نظرشان این است که یک نماینده مجلس باید از راه حل های قانونی که در اختیار دارد برای پیگیری این دست موضوعات اقدام کند و شایسته نیست که اینگونه اخبار از فومن به بیرون انتشار پیدا کند.

حال با تمام این تفاسیر و اظهار نظرهای متفاوت باید منتظر ماند و دید که آیا این عمل جالب نماینده مردم فومن تاثیری در روند اتمام این پروژه که میان مردم فومن به پل تاریخی مشهور شده است خواهد داشت یا خیر…!؟

 1. البته آقای نماینده سابقه بزرگنمایی واظهارات خلاف واقع رادارند،بطورنمونه درجلسه معارفه ریس جدیداداره آموزش وپرورش فومن دو بارگفتندبصورت تلفنی ازسوی دومعاون وزیرمربوطه برای جابجایی قربانی مدیراسبق اداره تحت فشاربوده اند!!! اگرحدود400 شهردرکشورداشته باشیم یامعاونین وزیربیکارندویاآقای نماینده…!!ولی درمجموع این کارنمادین نماینده خوب است،

  • نام شما گفت:

   دوست عزیز به نام شهروند عادی اقای نماینده عادت دارن شخص های مورد علاقه یا هم زبان خودشان را در پست های مختلف قرار بدهند و بعد بگویند……

 2. فومنی گفت:

  طبق معمول به موقع و عالی

  • حمید راز گفت:

   به موقع و عالی؟
   چرت وپرت نویسی کار روزانه اینها شده
   یادتون باشه که عمو ناصر مهربوننننننه
   دم حاجی گرم با این کارش ترکوووووند

 3. کررریم گفت:

  از همه بیشتر علی میرزایی باید پاسخگوی این مشکلات باشد

 4. من تنها گفت:

  عاشوری باید جوابگوی این همه موج انتقادی که بهش میشه باشه-وکیل مردم که نباید انقدر از پاسخگویی فرار بکنه
  سایت شما هم زیادی نقد میکنه که بهتره کمی حساس تر با مسایل برخورد کنید چون ممکنه شمارا کله پا کنند

 5. saeid گفت:

  خوشم میاد که خیلی فوری نقدش کردید و حرف مردم را زدید
  افرین به شما

 6. به امید اینکه روزی این پروژه به اتمام برسد ،تبلیغات بدون درد سر.

 7. حسن گفت:

  سلام خيلي دير شده است كوه ساختن مشكل است سنگ وخاك وشن اوردن دراين منطقه مشكل است ازاول سازه اش غلط بوده امروزه سازه بتني وزير پل استفاده نمودن هنراست تبليغات براي انتخابات وپوپوليستي فكركردن وبه جلو رفتن وبه گردن ديگري انداختن هنر اين بزرگواراست چرادردولت قبل كاري نكردي چرادراين سه سال كاري نشده حالاكه دراستانه انتخابات حركات اين چنيني شايسته يك وكيل مردم نيست اگر راي ميخواهي وشما كه مي دانيد چگونه راي مردم را جمع كني راه خودت رابرو……………..

 8. روشن گفت:

  سلام، عکس های سایت خودتان را در جلسه تودیع و معارفه دانشگاه آزاد دوباره نگاه کنید، چند نفر در آن جلسه نشسته اند که هیچ ربطی به آن جلسه ندارد (عکس چهارم) الا برای مقاصد انتخابات آینده و معرفی حزب جدید حامی. بهجت نیوز عزیز این آقایان قصدشان فقط و فقط قدرت است به هر وسیله ای. !!! اگر شما را با خودشان ندانند حتماً بر علیه خود می دانند. همچنان به رسالت خود پایبند بمان.

 9. علی گفت:

  اقای نماینده این اقدام را چرا اول انتخاب خودتان انجام ندادید چطور جاده ماکلوان به سیاهکوه درعرض مدت کوتاهی انجام شد انهم با پیگیری شخص جنابعالی ونیکنهاد ریسس شورای شهر ماکلوان

 10. نام شما گفت:

  عاشوری
  مرد عمل ،مرد ،مرد جهاد است.احسنت به عاشوری