کد خبر: 31752تاریخ انتشار : 20:38:45 - شنبه 5 سپتامبر 2015

عارف در گیلان بدنبال چیست؟

خبر سفر محمدرضا عارف نامزد اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به گیلان در گردهمایی اصلاح‌طلبان گیلان که با حضور حجت الاسلام محسن رهامی رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شد مطرح شد.  عارف روزهای ۱۸ و ۱۹ شهریور به گیلان می آید و حضور در انجمن علمی دانشگاه گیلان، اجتماع […]

خبر سفر محمدرضا عارف نامزد اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به گیلان در گردهمایی اصلاح‌طلبان گیلان که با حضور حجت الاسلام محسن رهامی رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شد مطرح شد.

 عارف روزهای ۱۸ و ۱۹ شهریور به گیلان می آید و حضور در انجمن علمی دانشگاه گیلان، اجتماع اصلاح طلبان گیلانی و دیدار با مردم و مسئولین از جمله برنامه های سفر دو روزه عارف به گیلان عنوان شده است.

احمد رمضان‌پور‌نرگسی نماینده دوره‌های پنجم و ششم مردم رشت در مجلس و رییس سابق جبهه اصلاح‌طلبان گیلان با اشاره به حضور عارف در گیلان، گفت: به منظور اتحاد و انسجام خوب اصلاحات در گیلان محمدرضا عارف به استان سفر خواهد کرد.

وی افزود: شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گیلان قوی‌ترین شورای مشورتی در کشور است.

به گزارش «دیارباران»، فعالیت های اصلاح طلبان گیلانی با حضور محمدرضا عارف در حالی پررنگ تر می شود که بیشتر از پنج ماه به برگزاری انتخابات مجلس دهم در هفتم اسفند ۹۴ باقی است.