کد خبر: 31698تاریخ انتشار : 18:38:15 - شنبه 5 سپتامبر 2015

سجاد گشتی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد فومن و شفت منصوب شد

دکتر سید سجاد گشتی در حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سرپرست جدید واحد فومن و شفت این دانشگاه معرفی شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در آیین تودیع و معارفه سرپرست واحد فومن و شفت، گفت: مسئولیت در […]

سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (1)

دکتر سید سجاد گشتی در حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سرپرست جدید واحد فومن و شفت این دانشگاه معرفی شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در آیین تودیع و معارفه سرپرست واحد فومن و شفت، گفت: مسئولیت در شرایط فعلی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی افرادی که در همین دانشگاه تعلیم و تربیت یافته‌اند، بسیار ارزشمند است.

علیرضا امیر تیموری افزود: مدیران متخصص و متعهد و آشنا به مسایل دانشگاه آزاد اسلامی موجب ترقی، رشد و تعالی این دانشگاه بزرگ خواهند شد.

وی ضمن قدردانی از تلاشهای سرپرست پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، برای دکتر گشتی در این مسند به عنوان عضو هیات علمی بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان آرزوی موفقیت کرد و گفت: مدیریت جدید در جهت متنوع سازی درآمدهای دانشگاه آزاد اسلامی، تداوم پیگیری پروژه‌های عمرانی و نیز طرحهای دانش بنیان با توجه به ظرفیت بالای بومی و محلی منطقه گام بردارد.

وی ادامه داد: باید برای تعالی و رونق بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت که ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد، همگان تلاش کنند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی موجب ارائه خدمات ارزشمندی به نظام اسلامی شده است.

ناصر عاشوری افزود: هم اکنون پیشرفت فیزیکی ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت که نیاز اساسی مردم و علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی را مرتفع می‌کند، بسیار مناسب است.

فرماندار فومن نیز در آیین دانشگاه را محل تولید علم و دانش دانست و گفت: دانشگاه با توجه به مسائل علمی، پژوهشی و فناوری و نیز فرهنگی باید موجب ایجاد قدرت و توسعه ملی ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان شود.

میر شمس مومنی‌زاده افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در پیشرفت علمی و پژوهشی ایران اسلامی ایفا کرده است و باید در زمینه اهتمام بیشتری داشته باشد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز با اشاره به اینکه محور اصلی فعالیت‌های دانشگاه در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است، گفت: برآیند فعالیت گسترده و اثربخش در این سه حوزه تربیت جوانانی انقلابی، مذهبی و اندیشمند است.

دکتر سیدسجاد گشتی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مفتخر است جوانانی تربیت کند که تاکنون در حوزه‌های مختلف موجب سرافرازی کشور شده‌اند.

وی خود را سرباز دانشگاه آزاد اسلامی دانست و از اعتماد دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه قدردانی کرد و اظهار داشت: تمام تلاش خود را در راستای سیاست‌های کلی این دانشگاه بزرگ، بویژه در راستای تولید علم به ثروت، کاهش و هدفمند کردن هزینه‌ها، برنامه‌های دانش بنیان و… در راستای اخلاق حرفه‌ای و اسلامی و ارتقای بیش از پیش دانشگاه به عنوان هدف اصلی، خواهم گذاشت.

در این آیین همچنین مجتبی ملکی چوبری سرپرست پیشین واحد فومن و شفت گزارشی از عملکرد سه ساله فعالیت خود ارائه کرد.

در پایان این آیین ضمن تکریم ملکی چوبری، دکتر سید سجاد گشتی با حکم دکتر میرزاده، به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

وی دارای مدرک تحصیلی دکترای ریاضی محض و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت است./امیر پوراحمد و ابراهیم فلاح

سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (2) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (3) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (4) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (5) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (6) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (7) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (8) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (9) سجاد گشتی دانشگاه ازاد فومن (10)

 1. مجتبی ملکی جز … و در نظر نگرفتن هماهنگی و حضور جوانان فومنی در دانشگاه ازاد فومن کاری دیگری نکرد
  دکتر گشتی افتخار فومن
  انتصابت مبارک

 2. بی پناه گفت:

  این آقا چیکارست در این برنامه حضور داره ؟
  البته از شهری که …….. روزی یک رنگ عوض میکنه غیر این انتظار نیست
  الته همه بدانند چشم حزب الله بیدار ست بیدار

 3. سلام گفت:

  سلام .. این بنده خدای جدید رو نمیشناسم .. ولی باز دم قبلی گرم که تا آخرین لحظه عکس هاشمی رو تو اتاقش نصب نکرد و خودشو درگیر این جریانات سیاسی منحرف نکرد و حداقل چند تا رشته جدید و ساختمان اصلی رو شروع کرد . بهر حال بحث داس و تبر تدبیری ها گریبان دانشگاه رو هم گرفت .. فق اخرش به ضرر فومن نشه

  • آقای ملکی تعامل بسیارخوبی بانهادهای انقلابی خصوصا سپاه وبسیج داشتند، به عنوان یک بسیجی از زحمات ایشان سپاسگزاری نموده وامیدوارم آقای گشتی این رویه پسندیده دکترملکی رااستمرارداده وبدور ازسیاسی کاری موجود درسیستم کلان دانشگاه آزاد ،به ایجادفضای علمی پویا تر ومحیط فرهگی سالمتری درشهرمان کمک نمایند…

 4. کاربر عزیز بسیجی واقع بین
  ما هم بسیجی هستیم اجنبی نیستیم که
  لفظ بکار برده شده توسط شما خلاف و جرم است
  ملکی کی دکتری گرفت و کی دانشجوی دکتری شد که بنده از کارمندان ان دانشگاه هستم خبر دار نشدم؟
  ضمنا ارشیو مطالب صحبتهای ایشون راجع به هاشمی و هیات امنای جاسبی و فعلی و رد فرهاد دانشجو و… در سایت دانشگاه مربوط قرار داره و در ارشیو سایت ها سرچ بفرمایید مشخصه

  واقع بین باش کاربر عزیز
  دکتر گشتی جوان نخبه فومنی نه اهل سیاست است نه سیاسی بازی بلده که مثل آقای م.م ته ریش بزاره و…