کد خبر: 31617تاریخ انتشار : ۵:۳۴:۱۸ - چهارشنبه ۱۱ شهر ۱۳۹۴

آخرین گمانه زنی از ترکیب جدید هیات رئیسه شورای شهر فومن!

عصر روز چهارشنبه ۱۱ شهریور و قبل از جلسه پرسش و پاسخ انتخابات هیات رییسه شورای شهر فومن برگزار خواهد شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در این جلسه اعضای شورا از بین کاندیداها رییس , نایب رییس , خزانه دار و سخنگوی سال سوم را انتخاب خواهند کرد. در آستانه برگزاری این جلسه سعی […]

عصر روز چهارشنبه ۱۱ شهریور و قبل از جلسه پرسش و پاسخ انتخابات هیات رییسه شورای شهر فومن برگزار خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در این جلسه اعضای شورا از بین کاندیداها رییس , نایب رییس , خزانه دار و سخنگوی سال سوم را انتخاب خواهند کرد.

در آستانه برگزاری این جلسه سعی داریم با مرور کاندیداها خوانندگان را بیشتر با ترکیب هیات رییسه شورای شهر فومن آشنا نماییم.

مختار (مهیار) ابراهیمی » گفته می شود ابراهیمی رییس دور سوم خواهد شد و بر نامزدی خود برای ریاست تاکید دارد. شنیده ها از این قرار است که اعضای شورا طبق قراری که در سال اول شورا گذاشته اند ابراهیمی در سال سوم شورا رییس خواهد شد و شنیده شده است که سید نورالدین نعمتی نامزد ریاست نخواهد شد.قابل توجه که هفتمین کاندید شورای سوم به عنوان اولین نفر در این دور انتخاب شده است.

شاهین علیزاده شاد فومنی » وی که هم اکنون نایب رییس است گمانه زنی ها از این قرار است که وی در سمت خود ابقا خواهد شد و نایب رییس می ماند ؛ شاهین علیزاده در سال اول شورا با شش رای رییس شورا شده بود.

علی (فرامرز) ولیزاده » شنیده شده در پی آخرین مذاکراتی که صورت گرفته، ولیزاده خزانه دار خواهد شد و جایگزین ابراهیمی می شود. ولیزاده در دوره های گذشته شورای شهر شش سال ریاست شورای شهر فومن را بر عهده داشت.

علیرضا علیدوست » عضو حقوقدان شورای شهر فومن که در سال اول نایب رییس و در سال دوم رییس شورا بود شنیده شده است که در سال سوم شورا در مقام سخنگویی قرار خواهد گرفت. گفتنی است در دوره ریاست علیدوست صحن شورا دارای آرامش خاصی بود و علیدوست نیز در همه جا حتی در فضای مجازی مانند تلگرام پاسخگوی شهروندان فهیم فومنی بوده است که با قرارگیری در مقام سخنگویی گویا قصد تکمیل این مهم را دارد.

با این حساب و بر طبق آخرین گمانه زنی ها و شنیده ها ؛ در سومین سال از عمر ۴ساله شورای شهر چهارم مهیار ابراهیمی به عنوان رئیس ، شاهین علیزاده نائب رئیس  ، فرامرز ولیزاده خزانه دار و علیرضا علیدوست به عنوان سخنگو انتخاب خواهند شد ، حالیه باید دید که در روند رای گیری و در صحن شورا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شایان ذکر است از زمان تشکیل شورا تاکنون که در دوره چهارم قرار داریم افرادی چون محسن عارف عشقی , زهرا نظری , سیدمحمد تقوی , بیت الله همرنگی , علی ولیزاده , شاهین علیزاده و علیرضا علیدوست ریاست شورای شهر فومن را برعهده داشته اند./ابراهیم فلاح

به گزارش بهجت نیوز ؛ در اخرین نظرسنجی بهجت نیوز که پیرامون انتخاب رئیس شورا بین دو کاندید مطرح یعنی نورالدین نعمتی و مهیار ابراهیمی مطرح شده بود ؛ سید نورالدین نعمتی با کسب ۷۷درصد آراء نسبت به ۲۳درصد آراء مهیار ابراهیمی توانست نظر مخاطبین را جلب کند.

  1. روشن گفت:

    سلام، با این گمانه زنی جدید ظن ما به سید درست در میاد، که آقا نورالدین وارد بازی نظر سنجی نمیشود. ان شاءالله.