کد خبر: 31481تاریخ انتشار : 2:05:23 - شنبه 29 آگوست 2015

سخنان عجیب معاون پارلمانی روحانی در رشت!

معاون رئیس جمهور گفت: حرکت توسعه در گیلان شتابان است و بسیاری از مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به این استان، اجرایی شده است! حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور در سفرش به گیلان پیش از خطبه های نماز جمعه رشت اظهارات و ادعاهای عجیب و قابل تاملی بیان نمود که بخشی […]

معاون رئیس جمهور گفت: حرکت توسعه در گیلان شتابان است و بسیاری از مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به این استان، اجرایی شده است!

حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور در سفرش به گیلان پیش از خطبه های نماز جمعه رشت اظهارات و ادعاهای عجیب و قابل تاملی بیان نمود که بخشی از آن را در زیر می توانید مطالعه کنید:

دولت تدبیر و امید توانست با حل و فصل مقتدرانه مسئله هسته ای با شش قدرت جهانی، کشور را از آستانه جنگ برهاند!

همچنین جایگاه ایران در عرصه جهانی پس از این رخداد مهم ارتقاء پیدا کرده و کشور که در آستانه جنگ قرار داشت، از این وضعیت خارج شده؛ قطعنامه هایی که علیه ایران در مجامع جهانی به تصویب رسیده بود، توسط خود تصویب کنندگان آن، لغو شده است!

با تدابیر کارشناسی و خرد جمعی دولت ، تورم ۴۰ درصد کشور اکنون به کمتر از ۱۴ درصد رسیده، کشور از رکود خارج شده و فضای کسب و کار رونق گرفته و اکنون از رشد منفی ۶٫۷ در سال ۱۳۹۱ ، به مثبت ۳ درصد رسیده ایم!

دولت در حوزه اقتصادی کاری کارستان کرد و در توسعه ی خدمات و نیز رفع موانع تولید در دو سال قبل گامهای موثری برداشته است!

در مدت دو سال گذشته، برغم کمبود منابع و تحریم ها ، دولت در زمینه فراهم سازی زیرساخت های مهم اقتصادی کشور نظیر راه ، راه آهن ، کشتیرانی و صنایع نیز خدمات قابل توجهی داشته است!

امروز به شکر خداوند، از میان همه این هجمه ها عبور کرده ایم و دولت و ملت به توفیقاتی دست یافته اند که برخی شگفت انگیز و اعجاز است!!

در ابتدای این دولت گیلان رتبه دوم را در بیکاری داشت که امروز با تلاش دست اندرکاران به رتبه ۱۶ رسیده است که نشان از افزایش سطح اشتغالزایی در استان است!

به منظور حمایت از تولید داخل و بی نیازی کشور به محصولات کشاورزی خارجی، واردات محصولات کشاورزی اساسی کاهش داده شده است!

انصاری همچنین در مراسم افتتاح همزمان ۱۴۱ کلاس درس استان گفت:از فاصله سفر استانی هیات دولت به گیلان که مدت کمی از آن می گذرد، شاهد تحول اساسی در این استان هستیم!

حرکت توسعه در گیلان شتابان است و بسیاری از مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به این استان، اجرایی شده است!