کد خبر: 31393تاریخ انتشار : 12:26:10 - پنجشنبه 27 آگوست 2015

وقتی مسئول روابط عمومی مخابرات،سخنگوی استاندار گیلان میشود

روز گذشته هم مسئول روابط عمومی مخابرات گیلان خود را سخنگوی استاندار فرض نمود و گفت: اصلا استاندار گلایه ای از مخابرات نداشته است! به گزارش بهجت نیوز به نقل از پیک دانشجو ؛چند روز پیش استاندار که به شرق گیلان سفری داشت از عملکرد شرکت مخابرات در عرضه اینترنت گلایه کرد و در جلسه […]

روز گذشته هم مسئول روابط عمومی مخابرات گیلان خود را سخنگوی استاندار فرض نمود و گفت: اصلا استاندار گلایه ای از مخابرات نداشته است!

به گزارش بهجت نیوز به نقل از پیک دانشجو ؛چند روز پیش استاندار که به شرق گیلان سفری داشت از عملکرد شرکت مخابرات در عرضه اینترنت گلایه کرد و در جلسه ای گفت: گلایه اش را به گوش وزیر ارتباطات در هیئت دولت خواهد رساند.

پس از سخن استاندار ، مخابراتی ها واکنش نشان دادند و توپ را در زمین حفاری های غیر مجاز در شهرستان ها انداختند و گفتند که قطعی چندروز پیش شرق گیلان بابت حفاری شرکت گاز در منطقه سنگر است و قول دادند که به مشترکینشان ۲گیگ حجم اضافه بمناسبت میلاد امام رضا(ع) هدیه دهد ولی مثل اینکه فراموش کردند.

روز گذشته مسئول روابط عمومی مخابرات گیلان خود را سخنگوی استاندار فرض نمود و گفت: اصلا استاندار گلایه ای از مخابرات نداشته است!!

و همچنین متاسفانه شاهد آن بودیم که رسانه هایی که باید تریبونی برای مشکلات مردم باشند حامی چشم بسته مخابرات شدند و با حمایت همه جانبه از مخابرات و چشم پوشی از مشکلات غیر قابل کتمان اینترنت باعث تعجب خوانندگان این پایگاه های اطلاع رسانی شد!

photo_2015-08-27_11-28-00