کد خبر: 31240تاریخ انتشار : 6:54:21 - دوشنبه 24 آگوست 2015

تله های یک روباه!

علی صداقت در آخرین به روز رسانی وبلاگ پلاک اول نوشت: سکانس اول:معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره صدور مجوز به بازگشایی دفتر شبکه BBC (جهانی و فارسی) در تهران گفت: اگر مقید به ضوابط و اصول و مصالح ملی ما باشند، صدور مجوز بلامانع است. سکانس دوم:گفتگوی معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط […]

علی صداقت در آخرین به روز رسانی وبلاگ پلاک اول نوشت: سکانس اول:معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره صدور مجوز به بازگشایی دفتر شبکه BBC (جهانی و فارسی) در تهران گفت: اگر مقید به ضوابط و اصول و مصالح ملی ما باشند، صدور مجوز بلامانع است.

سکانس دوم:گفتگوی معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست دولت تدبیر و امید با شبکه BBC

: «در مصاحبه با بی بی سی از حمایت مردم از توافق هسته ای، رفع تحریم ها و اهمیت نقش ایران در برقراری صلح و امنیت صحبت کردم.

سکانس سوم:

گاردین و  بی بی سی سفارت انگلیس در تهران این هفته بازگشایی می شود/ فیلیپ هاموند روز یکشنبه برای بازگشایی به تهران سفر می کند.

دیالوگ نوشت :
فیلم قلاده های طلا:

سفیر انگلیس:
ما سیصد ساله تو این مملکت زندگی کردیم و نرفتیم
میدونی چند نفر از دست اندرکاران این کشور خودشون و بچه هاشون تو دانشگاه های بریتانیا تربیت شدن؟
یا تحت تربیت ما در استرالیا و کانادا که هنوز مستعمره ی ِ بریتانیاست؟

آینده ی این کشور دستِ بچه هایست که ما تربیت میکنیم!
پدر و مادراشون جرات برخورد با ما رو ندارن!
ما تازه شروع کردیم برای همه ی ارکان حاکمیتشون از حوزه و مراجع(!) تا دانشگاه و مجالس و دولت برنامه ریزی کردیم!

پس بدون ما نمیریم اینا میرن . . .

صحیفه نوشت:

آیا شما مطلع هستید که ما پنجاه سال در تحت سلطه انگلیس و امریکا تمام هستى‏مان به باد رفت؟ شما توجه دارید به اینکه کشور ما در تحت سلطه‏اى که توسط رضا خان، انگلیسها به ما تحمیل کردند، و توسط محمد رضا که انگلیسها و امریکایى‏ها و شوروى‏ها به ما تحمیل کردند، اینها چه کردند با مملکت ما، با کشور ما؟ شما آیا داد مظلومها را هیچ وقت بنایتان هست که گوش کنید؟ یا همان فریاد ظالمها را به آن ترتیب اثر مى‏دهید؟

*صحیفه امام ج‏۱۳ ۶۸ سکوت پاپ و دنیاى مسیحیت در قبال ظلمها و جنایات