کد خبر: 31237تاریخ انتشار : 6:52:11 - دوشنبه 24 آگوست 2015

صفحه رسمی اینستاگرام دفتر آیت‌الله‌العظمی بهجت اعلام شد

مرکز تنظیم و نشر دفتر آیت‌الله‌العظمی بهجت صفحه رسمی اینستاگرام را راه‌اندازی کرده است. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز تنظیم و نشر آثار آیت الله العظمی بهجت، جایگاه مقدس، والا و برجسته عالم ربانی، آیت‌الله‌العظمی بهجت، موجب محبوبیت روزافزون ایشان در جهان تشیع شده است. از این‌رو پیوسته مطالب بسیاری از این مرجع فقید […]

مرکز تنظیم و نشر دفتر آیت‌الله‌العظمی بهجت صفحه رسمی اینستاگرام را راه‌اندازی کرده است.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز تنظیم و نشر آثار آیت الله العظمی بهجت، جایگاه مقدس، والا و برجسته عالم ربانی، آیت‌الله‌العظمی بهجت، موجب محبوبیت روزافزون ایشان در جهان تشیع شده است. از این‌رو پیوسته مطالب بسیاری از این مرجع فقید در فضای مجازی منتشر می‌شود که درست و نادرست آن با هم درآمیخته است.

از جمله پرمخاطب‌ترین بخش‌ها در این زمینه، صفحات اینستاگرام است. مرکز تنظیم و نشر دفتر آیت‌الله بهجت برای پاسخ به اشتیاق علاقه‌مندان به ایشان اقدام به راه‌اندازی صفحه رسمی اینستاگرام به آدرس https://instagram.com/ayatollah.bahjat کرده است.

انتساب هر صفحه دیگری به این مرکز، از جمله صفحات https://instagram.com/bahjat_ir و https://instagram.com/bahjat.ir/ که با عنوان مرکز تنظیم و نشر آثار آیت‌الله بهجت قدس‌سره فعالیت می‌کنند تکذیب می‌شود و مطالب منتشر شده در این صفحات ارتباطی با مرکز تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره ندارد.

ازاین‌رو لازم است که مخاطبان درستی و نادرستی این مطالب را با استفاده از منابع معتبر و مورد تأیید بسنجند. آدرس صفحات رسمی مرکز تنظیم و نشر آثار آیت‌الله‌العظمی بهجت قدس‌سره در فضای مجازی به شرح زیر است:

سایت: www.bahjat.ir

ایمیل: info@bahjat.ir

اینستاگرام: https://instagram.com/ayatollah.bahjat (@ayatollah.bahjat)

کلوب: http://www.cloob.com/ayatollah_bahjat

آپارات: http://www.aparat.com/bahjat